Herrmanns Bio Menu - bio hus a bio cuketa - 6 x 85 g

Herrmanns Bio Menu - bio hus a bio cuketa - 6 x 85 g

4.79 €

Akostný so známou značkou Herrmanns - tento artikel je tu pre vás vo výpredajové akciu za 4.79 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4047459205088
Do obchodu

Popis

Herrmanns

No tak toto je gól: od kvalitného výrobcu Herrmanns - tento produkt obchodujeme za skvelú cenu 4.79 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Herrmanns Bio Menu je veľmi kvalitné kompletné krmivo pre mačky, v ktorom sú ingrediencie najlepšej certifikovanej ekologickej kvality a pochádzajú z kontrolovaného ekologického hospodárstva, alebo sú zvieratá lovené priamo v prirodzenom prostredí. Kvalitné suroviny pochádzajú z oblasti Horného Bavorska, kde sa nachádza tiež výrobný závod Herrmanns. V spoločnosti Herrmanns je zvláštna pozornosť venovaná kvalite a etike. Zvieratá sú porazené priamo na príslušných farmách, aby sa zabránilo preprave zvierat. Kontroluje sa tiež presne, aké krmivo zvieratá dostávajú, antibiotika a ďalšie látky podporujúce rast sú pre Herrmanns neprijateľné! Veľký význam sa prikladá tiež chovu vo voľnej krajine alebo pravidelnému prirodzenému výbehu. Herrmanns Bio Menu s prídavkom ľahko stráviteľných uhľohydrátov (ryža, quinoa, kamut) a extra porcie zeleniny (špenát, tekvica, mrkva) je lahodné kompletné krmivo pre každú mačku - jemne dusené. Herrmanns Bio Menu je prírodné, zodpovedajúce krmivo pre Vašu mačku: Mačky sú mäsožravce, preto musia mať zodpovedajúce a zdravé krmivo pre mačky, ako je Herrmanns, vysoký podiel mäsa - 96% Všetky druhy mäsa v krmive Herrmanns pochádzajú z kontrolovaného ekologického chovu, v ktorom sú zvieratá chované v odpovedajúcich podmienkach a i ich porážka musí zodpovedať predpisom (bio pečať), pretože láska k zvieratám nie je obmedzená iba na mačky. Mrkva, špenát a tekvica z kontrolovanej biologickej produkcie (Demeter) dodávajú kvalitné vitamíny, minerálne látky a balast pre zdravú funkciu čriev. Menší obsah ryže, kamutu a quinoy v Herrmanns bio menu dodáva mačkám uhľohydráty, ktoré sú dôležité pre výdrž a silu. Okrem toho dodávajú krmivu rôznorodé živiny. Herrmanns je veľmi šetrne vyrobené a vďaka tejto šetrnej výrobe zostávajú v krmive uchované prírodné vitamíny a minerálne látky. Celá výroba nesie známku biokvality - tzv. Biokruh. Krmivo Herrmanns neobsahuje konzervačné látky a ani iné podobné zložky. Obsahuje iba kvalitné prírodné zložky, žiadne aromatické alebo dochucovacie látky či látky, ktoré rýchlo zasýtia, a preto je krmivo Herrmanns vydatnejšie než obvyklé krmivá. Herrmanns je veľmi dobre stráviteľné a je mačkami veľmi dobre znášané. Výrobcovia krmiva Herrmanns zastávajú názor, že všetky zvieratá majú právo na život v odpovedajúcich podmienkach. A to platí taktiež pre úžitkové zvieratá. Preto je pre výrobu krmiva použité iba také mäso, ktoré pochádza zo zvierat chovaných v odpovedajúcich podmienkach. Táto filozofia sa prejavuje samozrejme na kvalite krmiva: mäso neobsahuje antibiotiká a stresové hormóny, vylúčené do mäsa kvôli stresu pri porážke. Herrmanns je pochúťkou pre každú zdravú mačku, hodí sa ale taktiež pre mačky, ktoré trpia precitlivenosťou na krmivo alebo sú alergické. Zdravé krmivo pre šťastné mačky, toto najlepšie vystihuje krmivo Herrmanns. ÖKO - kontrolné miesto: DE-ÖKO-006

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce