Happy Dog Supreme Sano N - 7

Happy Dog Supreme Sano N - 7,5 kg

52.99 €

V zľave je so známou značkou Happy Dog NaturCroq - tento tovar si môžete zakúpiť s úžasnou cenovkou 27.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 4001967002355
Do obchodu

Popis

Happy Dog NaturCroq

Toto si zamilujete: od originálneho výrobcu Happy Dog NaturCroq - tento hit ľahko nájdete za mimoriadne nízku cenu 27.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Pri ochorení obličiek a pečene strácajú tieto orgány (v závislosti od stupňa ochorenia) prirodzenú schopnosť vylučovať z organizmu jedy. Produkty metabolizmu sa zhromažďujú v krvi a zatažujú organizmus. S vhodným krmivom je možné sa poškodeniu organizmu vyhnúť: Happy Dog Supreme Sano N obsahuje znížené množstvo fosforu, veľmi kvalitné proteíny, fosfor a vápnik vo vyváženom pomere a tiež nízky obsah sodíka (pri ochorení srdca). Happy Dog Supreme Sano N bolo vyvinuté ako kompletné krmivo pri problémoch s obličkami, pečeňou a srdcom.

za cenu 27.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce