Happy Dog Pur 6 x 400 g - Divina

Happy Dog Pur 6 x 400 g - Jahňacie

12.99 €

Neodoláte: od populárneho výrobcu Happy Dog - tento artikel je v túto chvíľu extra výhodne za 12.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4001967021844
Do obchodu

Popis

Happy Dog

V akcii je obľúbenej značky Happy Dog - tento produkt máte na dosah ruky v jedinečnej akcii za 12.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Happy Dog Pur mokré krmivo je vyrobené výhradne z čerstvého mäsa z miestnych zvierat, bez sóje, bez obilnín a bez farbív a konzervantov. Toto krmivo je zvlášť vhodné najmä pre dospelé psy s neznášanlivosťou krmiva alebo s alergiou. Kompletné krmivo pre psy čerstvé mäso z miestnych zvierat Pri netolerancii krmiva: krmivo zmiešať s vločkami Bez sóje Bez rastlinných prísad Bez farbív a konzervantov Bez cukru S vitamínom E pre imunitný systém Miešané balenie obsahuje nasledujúce druhy: 2 x jahňacie 1 x morčacie 1 x divina 1 x byvol 1 x hovädzie Odborné doporučenie: Mäso je hodnotné, ale nie je plnohodnotné. Najlepšie zmiešajte naše mäsové konzervy s Happy Dog vločkami. Pre blaho, vitalitu a radosť Vášho psa! Happy Dog ponúka ideálnu kombináciu, ktorú si môžete namiešať sami: optimálne miešajte s obilninami a rastlinnými vločkami s vitamínami. Krmivo môže obsahovať stopové prvky iných proteínov, ktoré vznikajú pri výrobe. Happy Dog vločkové krmivo

za cenu 12.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce