Happy Dog NaturCroq Welpen - 15 kg

Happy Dog NaturCroq Welpen - 15 kg

63.99 €

No tak toto je gól: obľúbenej značky Happy Dog NaturCroq - tento hit ľahko nájdete v úžasnej akcii za 33.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 4001967116786
Do obchodu

Popis

Happy Dog NaturCroq

Dnes sme vybrali: od kvalitnej značky Happy Dog NaturCroq - tento hit nájdete za takmer veľkoobchodnú cenu 33.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

To najlepšie z Bavorska: NaturCroq od firmy Happy Dog je suché krmivo pre mladých psov od 4. týždňa života. Krmivo sa vyznačuje vysokým podielom živočíšnych bielkovín a vyváženú receptúru, ktorá podporuje optimálny rast. NaturCroq pre šteňatá od Happy Dog je vhodné pre šteňatá malých, stredných a veľkých plemien psov a môže byť podávané samostatne až do 6. mesiaca ich života. Podiel vysoko kvalitných živočíšnych bielkovín z celkového obsahu bielkovín tvorí 76 %. Ďalšie prísady, ako sú celozrnné obilniny a lokálne bylinky uceľujú vyváženú receptúru krmiva. Krmivo pre psov poskytuje Vášmu štvornohému kamarátovi životne dôležité vitamíny, minerálne látky a stopové prvky - najlepšie podmienky pre zdravý vstup do života. Suché krmivo sa vyrába bez použitia genetickej techniky v rodinnom podniku v Nemecku a je kontinuálne podrobované prísnym kontrolám kvality. Zloženie je 100% vhodné pre daný druh psa a neobsahuje prídavok cukru. Okrem toho má toto suché krmivo pre šteňatá lahodnú chuť, čo má za následok tu najlepšiu akceptáciu. Happy Dog NaturCroq Welpen v prehľade: Suché krmivo pre šteňatá (od 4. týždňa veku do 6. mesiaca) Pre malé, stredné a veľké rasy 76% podiel živočíšnych bielkovín (z celkového obsahu bielkovín) Pomer bielkovín/tukov: 29/14 Regionálna kvalita: pripravené z prírodných ingrediencií z Bavorska Vhodné a vyvážené: perfektne prispôsobené pre mladých psov S cennými lokálnymi bylinkami a celozrnnými obilninami Životne dôležité vitamíny, minerály a stopové prvky: pre optimálny rast šteniat Bez genetickej techniky, prídavku cukru, umelých farbív, aróm a konzervačných látok Chutná receptúra: skvelá akceptácia Chrumkavé granule: všetky rovnako chutné Vyrobené v Nemecku

za cenu 33.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce