Happy Dog NaturCroq Balance - výhodné balenie 2 x 15 kg

Happy Dog NaturCroq Balance - výhodné balenie 2 x 15 kg

63.99 €

Unikátny od firmy Happy Dog NaturCroq - tento artikel musíte mať za perfektnú cenu 63.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 4001967116915
Do obchodu

Popis

Happy Dog NaturCroq

Dnes sme vybrali: od značky Happy Dog NaturCroq - tento artikel neprepásnite za mimoriadne nízku cenu 63.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Suché krmivo NaturCroq od Happy Dog zláka Vášho psa lahodnou kombináciou lahodných chrumkavých granúl. Vyvážená receptúra s Cottage syrom, špenátom a červenou repou môže pozitívne pôsobiť na črevnú aktivitu a trávenie, čo robí túto potravu vhodnú najmä pre psov s citlivým trávením. Rovnako ako ostatné druhy krmiva z rady Happy Dog NaturCroq, aj táto mimoriadne zdravá varianta "Balance" prichádza tiež bez umelých aróm, konzervačných látok a farbív. Obsahuje len tie najlepšie ingrediencie z bavorskej prírody, vrátane mnohých živočíšnych bielkovín (65 % celkového obsahu bielkovín), miestných byliniek a celozrnných obilnín. Jedná sa o vyvážené krmivo bez prídavku cukru pre dospelých psov s normálnou spotrebou energie. NaturCroq Balance je vhodné pre malé, stredné a veľké rasy a vďaka skvelej receptúre a chrumkavej štruktúre granúl sa teší vysokému stupňu prijateľnosti. Vyrába sa bez použitia genetickej techniky pod prísnou kontrolou kvality v rodinnom podniku v Nemecku. Happy Dog NaturCroq Balance v prehľade: Suché krmivo pre dospelých psov s normálnou spotrebou energie Pre malé, stredné a veľké rasy 65 % živočíšnych bielkovín (podiel z celkového obsahu bielkovín) Pomer obsahu bielkovín/tuku: 23/10 So syrom Cottage, špenátom & červenou repou: bohaté na vitamín A, C, B a kyselinu listovú Môže zlepšiť trávenie a funkciu čriev Kvalita z regiónu: pripravené z prírodných ingrediencií z Bavorska Lahodné a vyvážené: perfektne prispôsobené pre výživové potreby dospelých psov S cennými lokálnymi bylinkami Bez genetickej techniky, prídavku cukru, umelých farbív, aróm a konzervačných látok Chrumkavý mix granúl: všetky chutia skvelé Vyrobené v Nemecku

za cenu 63.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce