Happy Dog Arthro Forte - 700 g

Happy Dog Arthro Forte - 700 g

51.99 €

Obľúbený produkt od firmy Happy Dog Care Plus - tento produkt kúpite v časovej obmedzenej zľave za 35.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 4001967082203
Do obchodu

Popis

Happy Dog Care Plus

Váš obľúbený produkt, od top výrobcu Happy Dog Care Plus - tento artikel pořizujte pri časovo obmedzenej akcii za 35.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Happy Dog Arthro Forte je výživový doplnok, ktorý bol vyvinutý špeciálne na podporu prirodzenej funkcie kĺbov Vášho psa. Hlavne veľké a aktívne psy potrebujú dostatočné množstvo účinných látok pre svoj pohybový aparát. Doplnok Happy Dog Arthro Forte je obzvlášť bohatý na glukosamín, chondroitín a kyselinu hyaluronovú. Receptúra je doplnená s novozélandskou slávkou zelenoústou (Perna Canaliculus), hydrolyzovaným kolagénom, kremelínom a DL-methionínom. Vďaka tomuto cielenému zloženiu a v kombinácii s vybranými bylinkami je Arthro Forte ideálnym doplnkom denného krmiva. Prášková forma prípravku zaručuje dobrú vstrebateľnosť, je ideálne absorbovaný telom a vďaka dobrej chuti je dobre znášaný. Neobsahuje lepok ani cukor! Happy Dog Arthro Forte: Výživový doplnok na podporu prirodzenej funkcie kĺbov Ideálne pre veľké, staršie a aktívne psy Novozélandská slávka zelenoústa: obsahuje glukosamín a chondroitín S liečivými bylinkami: pestrec, artičoka, pŕhľava a breza Vitamín C a E: pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom Prášková forma - rýchla využiteľnosť: optimálne vstrebávanie organizmom Vysoká znášanlivosť: lahodná chuť Bez lepku a prídavku cukru  

za cenu 35.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce