Guľová dráha Catit Design Senses - 2 ks osvetlených náhradných loptičiek

4.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od obľúbeného výrobcu Catit - tento artikel je v túto chvíľu vo výpredajové akciu za 4.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 022517507766
Do obchodu

Popis

Catit

Vaše možnosti obohacujúce od originálneho výrobcu Catit - tento produkt kúpite za jedinečnú cenu 4.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Zábavná hra, ktorá prebudí zmysly Vašej mačky! Zmysly mačky sú neobyčajné. Mačky môžu počuť zvuky, ktoré náš sluch vôbec nezaregistruje. Môžu vidieť veci, ktoré sú pre nás neviditeľné. A so svojimi výnimočnými zmyslami - sluchom, chuťou a hmatom žijú v našom okolí tak, ako my o tom môžeme iba snívať. Zrak, sluch a hmat sú kľúčovými zmyslami pri love. Hracia koľajnica Catit Design Senses pre mačky osloví všetky tri zmysly zároveň a je špeciálne konštruovaná tak, aby Vašu mačku nalákala, zabavila, zamestnala a navyše uspokojila prirodzený lovecký inštinkt Vašej mačky. Priehľadný dizajn s otvormi: Vďaka otvorom v koľajnici môže mačka loptičku vidieť, loviť a posúvať. Sivo-zelená loptička: Loptička je špeciálne konštruovaná tak, aby vzbudila pozornosť mačky. Táto loptička nesvieti. Možnosť rozšírenia: Pomocou ďalších elementov Catit Design Senses horskej dráhy a Catit Design Senses Super Roller Circuit je možné túto hru rozšíriť a tak túto koľajnicu zväčšiť. Hracia koľajnica Catit Design Senses v prehľade: Celková dĺžka: 110 cm 6 prvkov 4 prvky hracej guľovej dráhy (ca. D 24 x Š 6 x V 5 cm) 2 koncové články (ca. D 6,5 x Š 6 x V 5 cm) Otvory pozdĺžne otvory: cca D 10,5 x Š 2,5 cm na spojovacích miestach: cca D 3 x Š 4 cm na koncoch: Ø 2,5 cm 1 zeleno-sivá loptička: Ø ca. 3,5 cm (nebliká) pomocou ďalších nástavcov (Click-systém) je koľajnica rozšíriteľná podporuje šikovnosť zvieraťa uspokojuje prirodzený lovecký inštinkt Je možné kombinovať s: Catit Design Senses horská dráha Catit Design Senses Massage-Center Catit Design Senses kŕmne bludisko Pozor: Rovnako ako u všetkých ostatných hračiek by ste mali na Vaše zviera pri hre dohliadať. Prosíme, pravidelne kontrolujte tento produkt, či nedošlo pri používaní k jeho poškodeniu a ak zistíte vady, hračku nahraďte - inak nemožno vylúčiť zranenie zvieraťa.

za cenu 4.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce