Greenwoods Nuggets Kačacie - 100 g

Greenwoods Nuggets Kačacie - 100 g

15.99 €

Jedinečná ponuka, s osvedčenou značkou Greenwoods - tento produkt doručujeme s výnimočnou zľavou za 3.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4260358514321
Do obchodu

Popis

Greenwoods

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu s preslávenou značkou Greenwoods - tento produkt doručujeme výhodne za 3.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Snack Greenwoods Nuggets kačacie je lahodným doplnkom bežného jedálnička Vášho psa. Je vyrobené z 97 % kvalitných filiet z kačacích pŕs, bez prídavku umelých prísad či obilnín. Nugety poslúžia ako odmena pri dlhých prechádzkach, hrach či výcviku alebo len tak pre potešenie chuťových buniek. Pre značku Greenwoods je dobrá kondícia Vašich domácich maznáčikov veľmi dôležitá. Pri výrobe sú používané výhradne prírodné, prémiové suroviny, čo sa odráža i na vynikajúcej chuti snackov. Tie neobsahujú žiadne umelé prísady. Greenwoods sú vyrobené z jemných filiet z kačacích pŕs. Filety sú nakrájané na zodpovedajúce kúsky, potom uvarené a usušené. Ostanú tak zachované všetky živiny, prirodzená vôňa a lahodná chuť. Vďaka modernému spôsobu výroby- lyofilizácii nie sú pri výrobe používané nezdravé prísady ako je cukor, obilniny, lepok, farbivá či konzervačné látky. Podávaním sušených snackov len s jedným zdrojom bielkovín (kačacia svalovina) a bez prísad znížite riziko potravinových alergií a neznášanlivostí. Sú ideálnou maškrtou pre citlivých psov. Prednosti snacku Greenwoods Nuggets Kačacie: kvalitní kačacia svalovina pre dobrú stráviteľnosť výhradne prírodné suroviny lahodná maškrta pre nutrične citlivých psov moderný proces výroby - lyofilizácia, pri ktorom nedochádza k znehodnoteniu surovín zaručene kvalitné kačacie mäso bez cukru, lepku, obilnín, sóje, farbív a konzervačných látok Snack Greenwoods Nuggets je dostupný v uvedených variantách: Greenwoods Nuggets Kuracie

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce