Greenwoods morčacie s paštrnákom a cuketou 6 x 400 g

8.99 €

No tak toto je gól: od známej značky Greenwoods - tento tovar si môžete kúpiť vo výpredajové akciu za 8.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 4062911003170
Do obchodu

Popis

Greenwoods

Tradičný bestseller, od populárneho výrobcu Greenwoods - tento tovar si môžete zakúpiť za úžasnú cenu 8.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. No a to sa jednoducho oplatí.

Upozornenie: Otvorenie tejto konzervy Greenwoods môže viesť k nadšenému olizovaniu. Každá receptúra Greenwoods bola navrhnutá tak, aby potešila Vášho štvornohého priateľa. Táto chutná morčacia polievka (Eintopf) nie je výnimkou: výdatná morčacia polievka s paštrnákom a cuketou, uvarené tak, aby boli jednotlivé kúsky jemné a šťavnaté. Pri výrobe je prvoradá kvalita, nie množstvo. Používa sa len málo surovín, pričom sa kladie dôraz na ich kvalitu. Vysoko kvalitné bielkoviny iba z jedného zdroja mäsa? Samozrejme. Obilniny alebo umelé príchute? V žiadnom prípade. Prirodzene výživné jedlo, ktoré nielen dobre vyzerá, ale je predovšetkým chutné. Urobte svojmu psovi radosť a rozmaznávajte ho s Greenwoods – je to jednoducho skvelé: Bezobilninová receptúra Hŕstka vybraných ingrediencií Obsahuje len to, čo je v popise produktu, nič viac - nič menej Vysoko kvalitné bielkoviny iba z jedného zdroja mäsa Jemné a šťavnaté kúsky Vyrobené v Nemecku Talk Turkey to me je dostupné v štandardných veľkostiach 6 x 400 g a 6 x 800 g, ako aj vo výhodnom balení po 12-tich a 24-och kusoch

za cenu 8.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce