Greenwoods kuracie s cícerom a špenátom 6 x 400 g

8.99 €

Prvotriedný od Greenwoods - tento produkt máte na dosah ruky v akcii za 8.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4062911003132
Do obchodu

Popis

Greenwoods

Trendy od obľúbenej značky Greenwoods - tento hit zoženiete pri časovo obmedzenej akcii za 8.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Upozornenie: Otvorenie konzervy Greenwoods môže spôsobiť nadšené vrtenie chvostom. Každá receptúra Greenwoods bola navrhnutá tak, aby potešila Vášho štvornohého priateľa. Táto chutná kuracia polievka (Eintopf) nie je výnimkou: výdatné kuracie mäso s cícerom a špenátom, uvarené tak, aby boli jednotlivé kúsky jemné a šťavnaté. Pri výrobe je prvoradá kvalita, nie množstvo. Používa sa len málo surovín, pričom sa kladie dôraz na ich kvalitu. Vysoko kvalitné bielkoviny iba z jedného zdroja mäsa? Samozrejme. Obilniny alebo umelé príchute? V žiadnom prípade. Prirodzene výživné jedlo, ktoré nielen dobre vyzerá, ale je predovšetkým chutné. Urobte svojmu psovi radosť a rozmaznávajte ho s Greenwoods – je to jednoducho skvelé: Bezobilninová receptúra Hŕstka vybraných ingrediencií Obsahuje len to, čo je v popise produktu, nič viac - nič menej Vysoko kvalitné bielkoviny iba z jedného zdroja mäsae Jemné a šťavnaté kúsky Vyrobené v Nemecku Pickin' the Chicken je dostupné v štandardných veľkostiach 6 x 400 g a 6 x 800 g, ako aj vo výhodnom balení po 12-tich a 24-och kusoch.

za cenu 8.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce