Greenwoods krmivo pre králiky - 3 kg

Greenwoods krmivo pre králiky - 3 kg

10.49 €

Urobte si radosť: čo berieme od značky Greenwoods Small Animals - tento produkt obchodujeme po zlacnenie za 10.49 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 4260077041528
Do obchodu

Popis

Greenwoods Small Animals

Váš obľúbený tovar, od kvalitného výrobcu Greenwoods Small Animals - tento produkt predávame vo výpredajové akciu za 10.49 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Rozmaznávajte Vášho králika inovačným a primeraným prémiovým krmivom. Krmivo blízke prírode Greenwoods s kúskami vo forme All-in-One bolo špeciálne prispôsobené nutričným potrebám králikov. Tieto senné granuly obsahujú všetky potrebné živiny a vitamíny a zaručujú tak správnu výživu Vášho králika. Vôňa čerstvých byliniek a šťavnatých tráv je šetrným spracovaním zachovaná. Ponúknite s krmivom Greenwoods Vášmu králikovi prirodzené a zdravé krmivo. Greenwoods sú zložené prevažne zo šťavnatých rastlín, tráv a aromatických byliniek. Vďaka vysokému podielu vlákniny 18 % je podporované trávenie králikov. Vitamín B podporuje optimálnu tvorbu trusu. Navyše sa správna štruktúra vlákniny postará o správne obrusovanie zubov. Greenwoods pre zakrpatené králiky ponúka vyváženú výživu - samozrejme bez pridania cukru, aróm, antioxidantov, farbív a konzervačných látok. Krmivo Greenwoods je iné než bežné krmivo. Mimoriadne na ňom je, že je vyrobené inovačným extrudačným procesom. Vďaka kontrolovanej teplote a pridaniu vody sa nízky podiel škrobu rozloží, a tak je krmivo dobre stráviteľné. Králiky zo zmesi krmiva bežne vyžerú to, čo im najviac chutí a časti kvalitných živín sa nedotknú. Tak sa stáva, že ich strava nie je vyvážená. V prípade tohto krmiva nie je možné vyberanie jeho určitých častí a králik je zásobený všetkým, čo je pre neho dôležité. Krmivo Greenwoods All-in-One je dobre znášané a králiky ho majú radi. Výhody krmiva pre králiky Greenwoods: All-in-One senné granuly zabraňujú selektívnemu kŕmeniu a vyberaniu určitých zložiek. Tým je zaistené kompletné zabezpečenie zvieraťa. 18 % podiel vlákniny sa postará o starostlivosť o zuby a ideálne obrusovanie, ktoré je pre králiky dôležité. Veľké množstvo rôznych byliniek dodáva krmivu Greenwoods mimoriadnu chuť, ktorá zostáva vďaka šetrnému spracovaniu zachovaná. Omega 3+6 mastné kyseliny a vitamín B z pivných kvasníc sa postarajú o lesknúcu sa srsť a zdravú kožu Vášho králika. Vitamíny, minerálne látky a stopové prvky podporujú imunitný systém. Yucca Schidigera redukuje prirodzeným spôsobom zápach trusu a moču. Vysoká znášanlivosť vďaka aromatickej chuti lúčnych tráv a čerstvých byliniek. Prirodzené a zdravé krmivo, lebo Greenwoods je vyrobené bez cukru, antioxidantov, aromatických látok, farbív a konzervantov. Vyvinuté v spolupráci s veterinármi pokrýva Greenwoods nutričné potreby zakrpatených králikov a ponúka najlepšie predpoklady pre dlhý aktívny život. Greenwoods - pre zdravú a prirodzenú výživu Vášho králika. Live naturally!

za cenu 10.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce