Greenwoods konzervy pre fretky - 6 x 200 g

Greenwoods konzervy pre fretky - 6 x 200 g

7.49 €

V zľave je od producenta Greenwoods Small Animals - tento hit zoženiete s úžasnou cenovkou 7.49 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 4260077041573
Do obchodu

Popis

Greenwoods Small Animals

Radosť prinášajúci od producenta Greenwoods Small Animals - tento produkt predávame v akcii za 7.49 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Fretky sú mäsožravce, preto potrebujú mimoriadnu výživu bohatú na bielkoviny. S krmivom Greenwoods dávate Vašej fretke mokré krmivo, ktoré je ideálne prispôsobené požiadavkám malých šeliem: Nízkotučné hydinové mäso: Tvorí základ ľahko stráviteľného krmiva bohatého na bielkoviny. Celé hydinové srdiečka: Sú kvalitným zdrojom mäsa a starajú sa o pestrosť krmiva. Kvalitné vnútornosti: Perfektné pre tráviaci systém. Prispôsobený obsah taurínu: Fretky majú zvýšenú potrebu taurínu, ktorá je krmivom Greenwoods ideálne pokrytá. Čestné prehlásenie: Udané je iba to, čo je v krmive naozaj obsiahnuté: v uvedenom zložení vidíte všetky zložky v prehľade. Neobsahuje umelú arómu, cukor, farbivá ani konzervačné látky. Krmivo Greenwoods bolo špeciálne vyvinuté pre správnu výživu fretiek. Fretky majú zvýšenú požiadavku na energiu a kratší tráviaci trakt než napríklad psi alebo mačky. Preto získavajú energiu v prvom rade z mäsovej stravy. Tým zodpovedá krmivo Greenwoods prirodzenej a správnej výžive a navyše fretkám chutí. Greenwoods - pre správnu a prirodzenú výživu fretiek. Live naturally!

za cenu 7.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce