Greenwoods hrudkujúce stelivo z rastlinných vlákien 8 l (cca. 3,4 kg) nový dizajn

5.99 €

Kvalitný od originálneho výrobcu Greenwoods - tento artikel sa na vás teší s výnimočnou zľavou za 5.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 4062911003330
Do obchodu

Popis

Greenwoods

Urobte si radosť: so známou značkou Greenwoods - tento artikel nakupujte za výhodnú cenu 5.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Greenwoods rozumie všetkým potrebám Vašej mačky - áno, naozaj všetkým. Keď už Vaša mačka musí urobiť to, čo jednoducho robia čas od času všetky mačky, tak chceme len jedno: aby to bolo bez zápachu, nečistôt a zbytočných starostí. Pre celkovo dobrý pocit. Preto sa sústreďujeme len na to podstatné: 100% prírodná, hrudkujúca podstielka pre mačky vyrobená z rastlinných vlákien, ktorá svoju prácu odvedie veľmi dobre, je bezpečná a zároveň šetrná k citlivým mačacím labkám. Nielen, že je podstielka vysoko absorpčná a rýchlo účinkuje, ale zároveň je aj biologicky odbúrateľná. Len odstránte lopatkou a opláchnite - to je všetko. Prach či zápach? To už je minulosť. Greenwoods pomáha udržiavať čistotu. Pre ľudí a mačky – jednoducho skvelé: 100% prírodné rastlinné vlákna Obzvlášť výnosná Dlhodobá trvanlivosť Bezpečne viaže pachy Málo prašná Jemná k mačačím labkám – nelepí sa Biologicky odbúrateľná Možno spláchnuť do toalety Certifikácia PEFC Nový vzhľad, osvedčená kvalita: ekologická podstielka Greenwoods, ktorá bola vybraná za podstielku mesiaca, sa prezentuje po prvýkrát v novom dizajne a ktorú je možno zakúpiť ešte aj v tom predchádzajúcom. Ideálna príležitosť ako presvedčiť seba a svojho malého tigra, že sa v zložení nič nezmenilo. Dôležitá poznámka: Splachovanie cez domácu toaletu je určené iba pre jednotlivé hrudky tohto prírodného steliva. Hrudky vložte do toalety, nechajte ich krátko namočiť a potom spláchnite. Voda musí hrudky steliva dostatočne navlhčiť a následne spláchnuť. Potom vložte ďalšie hrudky. Všetko je ešte jednoduchšie, ak sú hrudky steliva vopred rozdrvené. Do toalety nikdy nevkladajte niekoľko kusov hrudiek naraz. Na likvidáciu a odstránenie zvyšnej podstielky nie sú domáce toalety vhodné. Väčšie množstvá steliva radšej skompostujte alebo zlikvidujte v komunálnom odpade v súlade s miestnymi predpismi.

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce