Greenies žuvadlo - starostlivosť o zuby

Greenies žuvadlo - starostlivosť o zuby, 2 x 170 g - 2 x Petite (20 ks)

14.99 €

Váš obľúbený tovar, značky Greenies - tento tovar zakúpite pri časovo obmedzenej akcii za 14.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4008429112546
Do obchodu

Popis

Greenies

Veľmi žiadaný produkt, obľúbenej značky Greenies - tento produkt máte za pár kliknutí za jedinečnú cenu 14.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Nie je výnimkou, že psi majú sklon k tvorbe zubného kameňa a povlaku, asi 80% psov nad 3 roky sú nimi postihnutí. Príčinou bývajú zvyšky jedla, ktoré sa medzi zuby hromadia a spôsobujú zubný povlak a kameň. Zápach z úst, zápal ďasien a strata zubov sú toho následkom. Nepríjemné čistenie zubov alebo zubné ošetrenie u veterinára býva potom často nevyhnutné. Greenies Zubná starostlivosť - Žuvadlo ponúka efektívny spôsob, ako zuby vyčistiť a znížiť množstvo povlaku. Riziko tvorby zubného kameňa a povlaku sa tak výrazne zníži. Mäkká konzistencia umožňuje jednoduchšie preniknutie medzizubných priestorov, špeciálny tvar a štruktúra Greenies uľahčuje Vášmu psovi držanie maškrty labkami, vďaka čomu si môže vyčistiť i zadné zuby. Obsiahnuté prírodné rastlinné extrakty znižujú nepríjemný zápach z papule a poskytujú svieži dych. Navyše sú Greenies obohatené o dôležité vitamíny a minerálne látky a sú samozrejme bez pridaného cukru. Charakteristika produktu v skratke: Maškrta pre psov každého veku a veľkosti Špeciálne žuvadlo pre zubnú starostlivosť Pre mechanické čistenie zubov a redukciu zubného povlaku Ako prevencia proti zubnému kameňu a povlaku Mäkšia konzistencia: umožňuje hlbšie preniknúť do medzizubných priestorov Špeciálny tvar a štruktúra: v tvare kefky, ktorý uľahčuje držanie maškrty pomocou labiek a čistenie stoličiek Prírodné rastlinné extrakty: k zníženiu nepríjemného zápachu z úst, pre svieži dych S vitamínmi a minerálnymi látkami Naozaj chutné a jednoducho stráviteľné Bez pridaného cukru veľkosť: pre: Teenie psov medzi 2 a 7 kg Petite psov medzi 7 a 11 kg Regular psov medzi 11 a 22 kg Large psov medzi 22 a 45 kg

za cenu 14.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce