Grau pre maškrtníkov bez obilnín 6 x 200 g - morka

Grau pre maškrtníkov bez obilnín 6 x 200 g - morka, losos & makrela

7.99 €

Hit z katalógu: od značky Grau - tento hit ľahko nájdete v časovej obmedzenej zľave za 7.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 4027671068869
Do obchodu

Popis

Grau

Veľmi obľúbený produkt od kvalitného výrobcu Grau - tento produkt dodávame v úžasnej akcii za 7.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Grau pre maškrtníkov bez obsahu obilnín je hodnotné kompletné krmivo pre mačky. Niektoré mačky neznášajú dobre obilniny. Grau pre maškrtníkov zohľadňuje špeciálne požiadavky citlivých mačiek. Kvalitné krmivo v rôznych druhoch obsahuje výhradne len mäso a neobsahuje sacharidy. Krmivo je zložené iba z vybraných druhov mäsa - šetrne spracované - obzvlášť zdravé a ľahko stráviteľné jedlo pre mačky. U krmiva Grau pre maškrtníkov - bez obilnín sa úplne upúšťa, ako pri výrobe, tak i u vybraných surovín, od pridania umelých konzervačných látok, antioxidantov, farbív a zvýrazňovačov chuti. V krmive Grau nie je použité sójové mäso. Misky Grau sú vzduchotesno uzavreté a tak chránené pred pokazením. Krmivo má výbornú chuť a podlieha neustálej kontrole kvality. Grau pre maškrtníkov bez obilnín v prehľade: kompletné krmivo pre mačky 100%-ne bez obilnín: vhodné tiež pre mačky citlivé na výživu pripravené z čerstvého mäsa vysokej kvality vysoký podiel mäsa šetrne spracované: výživné látky ostávajú zachované taurín: na podporu funkcie srdca a udržanie ostrého zraku vysoká prijateľnosť a stráviteľnosť neobsahuje sóju, ani umelé doplnkové látky praktické 200 g konzervy

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce