GranataPet DeliCatessen 12 x 85 g - Morčacie & bažant

GranataPet DeliCatessen 12 x 85 g - Losos & morčacie mäso

13.19 €

Trendy s trendy značkou Granatapet - tento produkt posielame za takmer veľkoobchodnú cenu 13.19 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 4260165197601
Do obchodu

Popis

Granatapet

Práve je za dobrú cenu od producenta Granatapet - tento hit zoženiete za úžasnú cenu 13.19 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Krmivo bohaté na proteíny s regulovaným obsahom tuku Vaša mačka iste ocení. Mačky sú od svojej prirodzenosti lovci a mäsožravce, preto je ich tráviaci systém i takto prispôsobený. Obilniny teda mačky i ich ústrojenstvo trávia len veľmi obtiažne a nedokáže ich efektívne využiť. GranataPet však neobsahuje obilniny ani glutén, čím sa teda jedná o prírodne orientované, pre mačky prirodzené krmivo. Je vyrobené len z tých najkvalitnejších, vybraných surovín, ktoré pochádzajú z Nemecka a Rakúska a boli použité len suroviny čerstvé. Suroviny boli naplnené za studena a neskôr upravené parou, takže ostali zachované dôležité vitamíny a minerály i esenciálne mastné kyseliny. Pre dosiahnutie dlhšej čerstvosti boli Granatapet DeliCatessen naporciované do praktických 85g balíčkov. GranataPet DeliCatessen - prehľad: Pôvod výrobku: výhradne Nemecko a Rakúsko Esenciálny aminosulfon kyselina taurín: podporuje činnosť zraku, srdcového svalu a mačky sa vďaka nemu cíti skvelo Vysoký podiel mäsa, žiadne obilniny: optimálne, prírodne orientované stravovania, bohaté na proteíny a dobre využiteľné Jadro z granátových jabĺk: bohaté na vápnik, vitamín C, draslík, železo, vysoký podiel na bioaktívne pôsobiacich substanciách. Účinky: Udržanie zdravých buniek a tkanív: ochrana pred voľnými radikálmi (pôsobí ako antioxidant), detoxikácia, zlepšuje obnovu buniek a ich zachovanie. Srdcový, obehový a imunitný systém: chráni pred infekciami,zabraňuje vzniku zápalu, podporuje prekrvovanie, ovplyvňuje spaľovanie tukov. Mozog & nervy a zrak: podporuje psychickú výkonnosť, chráni nervové bunky. Prídavok oleja z lososa: obsahuje mnoho nenasýtených mastných kyselín, medzi nimi i omega 3 mastné kyseliny, ktoé napomáhajú v dosiahnutí zdravej srsti a pokožke, naviac napomáha látkovej výmene GranataPet produkty sú úplne bez: obilnín, lisovaného mäsa, náhradiek mäsa, kostnej múčky, náhradiek proteínu ako je sója, umelých farbív a aróm, pokusov na zvieratách. Mačky patria k skutočným gurmánom medzi zvieratami, ich chute sú rôzne. GranataPet DeliCatessen ponúka rozsiahlu škálu možností, z ktorých si môže Vaša mačka vybrať a bude tak dostávať len kvalitné bielkoviny: Losos: ryby sú zdrojom kvalitných mastných kyselín (Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny), sú chutné a ľahko stráviteľné. Moriak/ Morka: podiel morčacieho mäsa dodáva dostatok svaloviny. Morčacie mäso je diétne a bohaté na lysín a methonín. Kačka: kačacie mäso vykazuje najlepšie zužitkovateľnú bielkovinu a tiež má vysoký obsah minerálov. Hydina/kura: hydinové mäso obsahuje opäť svalovinu a dodáva cenné, kvalitné proteíny, ktoré možno efektívne využiť Teľacie: funguje ako kvalitný zdroj bielkovín a má vysoký obsah magnézia, draslíka, železa, prírodného zinku, vitamínu E a cholínu. Králik: králičie mäso je diétne, obsahuje biologicky kvalitnú bielkovinu, je ľahké a u štvornohých miláčikov veľmi obľúbené. Bažant: veľmi neobvyklý zdroj proteínu, dobre stráviteľný, diétne biele mäso s ľahkým nádychom divokej prírody.

za cenu 13.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce