GranataPet DeliCatessen 12 x 85 g - Morčacie & bažant

GranataPet DeliCatessen 12 x 85 g - Kitten hydinové mäso

13.19 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, od obľúbenej spoločnosti Granatapet - tento hit získate za takmer veľkoobchodnú cenu 13.19 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4260165197823
Do obchodu

Popis

Granatapet

Hit z katalógu: od populárnej značky Granatapet - tento hit získate s extra zľavou za 13.19 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Krmivo bohaté na proteíny s regulovaným obsahom tuku Vaša mačka iste ocení. Mačky sú od svojej prirodzenosti lovci a mäsožravce, preto je ich tráviaci systém i takto prispôsobený. Obilniny teda mačky i ich ústrojenstvo trávia len veľmi obtiažne a nedokáže ich efektívne využiť. GranataPet však neobsahuje obilniny ani glutén, čím sa teda jedná o prírodne orientované, pre mačky prirodzené krmivo. Je vyrobené len z tých najkvalitnejších, vybraných surovín, ktoré pochádzajú z Nemecka a Rakúska a boli použité len suroviny čerstvé. Suroviny boli naplnené za studena a neskôr upravené parou, takže ostali zachované dôležité vitamíny a minerály i esenciálne mastné kyseliny. Pre dosiahnutie dlhšej čerstvosti boli Granatapet DeliCatessen naporciované do praktických 85g balíčkov. GranataPet DeliCatessen - prehľad: Pôvod výrobku: výhradne Nemecko a Rakúsko Esenciálny aminosulfon kyselina taurín: podporuje činnosť zraku, srdcového svalu a mačky sa vďaka nemu cíti skvelo Vysoký podiel mäsa, žiadne obilniny: optimálne, prírodne orientované stravovania, bohaté na proteíny a dobre využiteľné Jadro z granátových jabĺk: bohaté na vápnik, vitamín C, draslík, železo, vysoký podiel na bioaktívne pôsobiacich substanciách. Účinky: Udržanie zdravých buniek a tkanív: ochrana pred voľnými radikálmi (pôsobí ako antioxidant), detoxikácia, zlepšuje obnovu buniek a ich zachovanie. Srdcový, obehový a imunitný systém: chráni pred infekciami,zabraňuje vzniku zápalu, podporuje prekrvovanie, ovplyvňuje spaľovanie tukov. Mozog & nervy a zrak: podporuje psychickú výkonnosť, chráni nervové bunky. Prídavok oleja z lososa: obsahuje mnoho nenasýtených mastných kyselín, medzi nimi i omega 3 mastné kyseliny, ktoé napomáhajú v dosiahnutí zdravej srsti a pokožke, naviac napomáha látkovej výmene GranataPet produkty sú úplne bez: obilnín, lisovaného mäsa, náhradiek mäsa, kostnej múčky, náhradiek proteínu ako je sója, umelých farbív a aróm, pokusov na zvieratách. Mačky patria k skutočným gurmánom medzi zvieratami, ich chute sú rôzne. GranataPet DeliCatessen ponúka rozsiahlu škálu možností, z ktorých si môže Vaša mačka vybrať a bude tak dostávať len kvalitné bielkoviny: Losos: ryby sú zdrojom kvalitných mastných kyselín (Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny), sú chutné a ľahko stráviteľné. Moriak/ Morka: podiel morčacieho mäsa dodáva dostatok svaloviny. Morčacie mäso je diétne a bohaté na lysín a methonín. Kačka: kačacie mäso vykazuje najlepšie zužitkovateľnú bielkovinu a tiež má vysoký obsah minerálov. Hydina/kura: hydinové mäso obsahuje opäť svalovinu a dodáva cenné, kvalitné proteíny, ktoré možno efektívne využiť Teľacie: funguje ako kvalitný zdroj bielkovín a má vysoký obsah magnézia, draslíka, železa, prírodného zinku, vitamínu E a cholínu. Králik: králičie mäso je diétne, obsahuje biologicky kvalitnú bielkovinu, je ľahké a u štvornohých miláčikov veľmi obľúbené. Bažant: veľmi neobvyklý zdroj proteínu, dobre stráviteľný, diétne biele mäso s ľahkým nádychom divokej prírody.

za cenu 13.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce