GranataPet DeliCatessen 12 x 200 g - Losos & morčacie mäso

GranataPet DeliCatessen 12 x 200 g - Kuracie PUR

13.99 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu obľúbenej značky Granatapet - tento hit môžete získať pri časovo obmedzenej akcii za 13.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 4260165198080
Do obchodu

Popis

Granatapet

Práve je za dobrú cenu čo nám vyrába Granatapet - tento artikel je v tento okamih v jedinečnej akcii za 13.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Strava bohatá na proteín s primeraným obsahom tuku je mačkami dobre prijímaná. Mačky sú od prírody mäsožravé a ich tráviaci systém je tomu prispôsobený. Obilniny môže mačka iba ťažko stráviť a sotva zužitkovať. GranataPet neobsahuje preto obilniny ani lepok, čo zaisťuje optimálnu prirodzenú stravu. Toto vysoko kvalitné a vyvážené krmivo sa vyrába výhradne v Nemecku a Rakúsku. V krmive sú spracovávané iba najlepšie čerstvé suroviny. Za studena plnené suroviny a nasledujúce šetrné varenie v pare sa postarajú o to, že cenné živiny, vitamíny a esenciálne mastné kyseliny zostanú zachované. GranataPet DeliCatessen: Miesto výroby: Výhradne v Nemecku a Rakúsku Esenciálna sulfónová aminokyselina taurín: Podporuje zachovanie zraku a funkciu srdcového svalu, prispieva k jej zdraviu Vysoký podiel mäsa, bez obilnín: Optimálna prirodzená strava bohatá na proteíny Jadrá granátového jablka: Bohaté na draslík, vitamín C, vápnik a železo, vysoký podiel bioaktívnej účinnej látky elagovej kyseliny, možné účinky: Udržanie zdravých buniek a tkanív: Ochrana pred voľnými radikálmi (antioxidačný účinok), detoxikácia, zlepšenie obnovy buniek a ich zachovanie Kardiovaskulárny a imunitný systém: Ochrana pred infekciou a zápalovými procesmi, podpora krvného obehu, ovplyvnenie lipidového metabolizmu Mozog & nervy a oči: Podpora duševnej schopnosti, ochrana nervových buniek Lososový olej: Niekoľkokrát nenasýtené mastné kyseliny, hlavne omega-3 mastné kyseliny, môžu vyvolať priaznivé mechanizmy v metabolizme, pre zdravú kožu a lesklú srsť GranataPet produkty sú zaručene BEZ: obilnín, lepeného mäsa, náhradiek mäsa, mäsokostnej múčky, bielkovinových náhradiek, ako sója, umelých farbív alebo arómy, K3, testovanie na zvieratách. Mačky patria k labužníkom medzi zvieratami, chute sú často veľmi rozdielne. Granatapet DeliCatessen ponúka veľký výber zaujímavých a chutných lahôdok s rôznymi zdrojmi živočíšnych bielkovín: Losos: ryba je plnohodnotný zdroj mastných kyselín (Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny), je lahodná a ľahko stráviteľná. Kačacie mäso: kačica je zdrojom ľahko využiteľných bielkovín, ktoré sú dobre znášané a obsahuje vysoké množstvo minerálnych látok. Hydinové/kuracie mäso: predovšetkým zo svaloviny, je ľahko stráviteľné a bohaté na bielkoviny. Teľacie mäso: je zdrojom vysoko kvalitných bielkovín, má vysoký obsah horčíka, draslíka, železa, zinku, vitamínu E a cholínu. Králičie mäso: má veľmi nízký obsah tuku a obsahuje ľahko stráviteľné ľahké bielkoviny. Morčacie mäso: morčací podiel krmiva obsahuje predovšetkým chudé mäso s vysoko stráviteľnými bielkovinami, je ľahké a bohaté na lysin a methionín. Bažant: cenný zdroj bielkovín, charakteristický vysokou znášanlivosťou, chudé biele mäso má nezameniteľnú chuť.

za cenu 13.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce