Gourmet Perle 12 x 85 g - delikatesné mäsové duo

Gourmet Perle 12 x 85 g - kolekcia šéfkuchára

5.99 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu čo odoberáme od výrobcu Gourmet - tento artikel objednávajte s extra zľavou za 5.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5000161030170
Do obchodu

Popis

Gourmet

No tak toto je gól: od top výrobcu Gourmet - tento produkt predávame v sezónne zľave za 5.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Gourmet Perle ponúka všetkým štvornohým gurmánom vynikajúci kulinársky pôžitok. Je vhodný hlavne pre mačky, ktoré neznesú nudu v stravovaní. Toto chutné vlhké krmivo je v ponuke v mnohých variantoch, a tak je každý deň novým zážitkom. Kompozícia pikantného mäsa a rýb, obohatené vitamíny. Pridané živiny podporujú pevné zdravie a celkovú pohodu. Všetky ingrediencie sú varené vo vlastnej šťave a ponúkajú tak dokonalú chuť. Vyvážené krmivo poskytuje mačke dlhý a plnohodnotný život. Gourmet Perle v prehľade: Výberové vlhké krmivo pre mačky medzi 1. - 7. rokom Z tých najlepších ingrediencií: s kvalitnými proteínmi pre najlepšiu chuť a vysokú akceptáciu S dôležitými minerálmi: pre vyváženú výživu S hodnotnými vitamínmi: pre dobré zdravie a vitalitu Pestré a rôznorodé: žiadna nuda v jedálničku Holistické Variant seaside duo obsahuje druhy: 3 x losos a treska 3 x ryby oceánu a tuniak 3 x s lososom a beličkou 3 x so sardinkou a tuniakom Variant delikatesné mäsové duo obsahuje druhy: 3 x kuracie mäso a hovädzie 3 x morčacie a jahňacie 3 x kačica a pečeň 3 x králik a divočina Variant kolekcia šéfkuchára obsahuje druhy: 3 x morčacie 3 x tuniak 3 x kačica 3 x jahňacie Variant country mix v želé obsahuje druhy: 3 x kačica 3 x divočina 3 x treska 3 x morčacie Variant morské špeciality obsahuje druhy: 3 x losos a krevety 3 x platesa a krevety 3 x tuniak a krevety 3 x treska a krevety

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce