Gourmet Gold s lahodnou náplňou 12 x 85 g - Kuracia

Gourmet Gold s lahodnou náplňou 12 x 85 g - Tuniak

5.99 €

Vaše možnosti obohacujúce od obľúbenej spoločnosti Gourmet - tento artikel čaká na vás v perfektnej akcii za 5.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 7613036227056
Do obchodu

Popis

Gourmet

Dnes je tu pre vás od obľúbenej spoločnosti Gourmet - tento tovar si môžete nechať doručiť pri práve prebiehajúcej akcii za 5.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Gourmet Gold mokré krmivo od výrobcu Purina má vo svojom strede úkrytu lahodnú šťavu, čím ponúka Vašej mačke neodolateľný chuťový zážitok: najskôr Vášho miláčika naláka voňavá paštéta, ktorá ho ucháví hneď pri prvom súste, a hneď potom nasleduje ďalšie prekvapenie v podobe lahodnej omáčky, v ktorom sa skrýva chutná šťava. Paštéta je dostupná v 4 variantách - kuracia, hovädzia, s lososom a s tuniakom. Nechajte chuťové bunky svojej mačky zajasať! Všetky príchute obsahujú vysoký podiel mäsa a rýb. Tým je organizmus zvieraťa zaistený dostatkom živočíšnych proteínov a živín. Mokré krmivo obsahuje aj vitamíny, minerály a stopové prvky, ktoré pomáhajú k tomu, aby sa Vaša mačka cítila skvele. Vďaka vyváženej receptúre môžete paštétu podávať ako toping na suché krmivo alebo môže slúžiť ako samostatné krmivo. Maškrta, z ktorej žiadna mačka nenechá v miske ani kvapku!  Gourmet Gold s lahodnou náplňou 12 x 85 g - prehľad: Vyvážené mokré krmivo pre mačku S lahodnou náplňou: náplň s voňavou omáčkou Vášho miláčika príjemne prekvapí a poskytne mu výnimočný chuťový zážitok Vysoké percento mäsa & rýb: bohaté na cenné živočíšne bielkoviny a živiny Rôzne druhy: v 4 príchutiach - s kuracím, hovädzím, lososom a tuniakom Vitalita: obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky Chutná paštéta: mäkká konzistencia, príjemná zmena pre Vášho miláčika Praktické balenie po 85 g:podávajte vždy čerstvé

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce