Gourmet Gold Raffiniertes Ragout 24 x 85 g - DUO losos a treska

Gourmet Gold Raffiniertes Ragout 24 x 85 g - Losos

11.49 €

Najpredávanejšie od obľúbenej značky Gourmet - tento hit zaobstaráte za skvelú cenu 11.49 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 7613035439856
Do obchodu

Popis

Gourmet

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu obľúbenej značky Gourmet - tento tovar zakúpite pri časovo obmedzenej akcii za 11.49 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Mačky sú naozajstní labužníci a milujú rozmanitosť. Hľadáte preto neustále nové chuťové kombinácie, ktoré by uspokojili chuťové bunky Vašej domácej šelmy? Gourmet Gold Raffiniertes Ragout ponúka niekoľko delikátnych variant, obsahujúcich iba kvalitné suroviny v lahodnom ragú. Gourmet Gold Raffiniertes Ragout obsahuje jemne nasekané kúsky kuracieho, hovädzieho alebo rybieho mäsa v delikátnej omáčke. Receptúry krmív sú kompletné a vyvážené a môžu byť podávané ako samostatné krmivo, pretože pokryjú na 100% dennú potrebu živín. Gourmet Gold Raffiniertes Ragout: Pôžitok v každom súste. Prednosti krmív Gourmet Gold Raffiniertes Ragout 24 x 85 g: kompletné krmiva pre všetky mačky s kvalitnými prísadami neodolateľná kompozícia chutí kompletná a vyvážená: pokrývajú na 100% dennú potrebu živín v delikátnej omáčke aj pre vyberavých mačacích jedincov jemne nasekané kúsky mäsa V zmiešaných baleniach sú obsiahnuté nasledujúce varianty: Raffiniertes Ragout mix I (24 x 85 g) 12 x 85 g Hovädzie 12 x 85 g Kuracie Raffiniertes Ragout mix II (24 x 85 g) 12 x 85 g Losos 12 x 85 g Tuniak    

za cenu 11.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce