Gourmet Gold Raffiniertes Ragout 12 x 85 g - Kuracie

Gourmet Gold Raffiniertes Ragout 12 x 85 g - Losos

5.99 €

Perfektný od producenta Gourmet - tento produkt máte na dosah ruky za perfektnú cenu 5.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 7613035439856
Do obchodu

Popis

Gourmet

Perfektný s akostnou značkou Gourmet - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s unikátnou zľavou za 5.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Mačky sú skutočné labužníčky a milujú rozmanitosť. Hľadáte preto neustále nové chuťové kombinácie, ktoré by uspokojili chuťové bunky Vašej domácej šelmy? Gourmet Gold Raffiniertes Ragout ponúka niekoľko delikátnych variant, obsahujúcich len kvalitné suroviny v lahodnom ragú. Gourmet Gold Raffiniertes Ragout obsahuje jemne nasekané kúsky kuracieho, hovädzieho alebo rybieho mäsa v delikátnej omáčke. Receptúry krmív sú kompletné a vyvážené a môžu byť podávané ako samostatné krmivo, pretože pokryjú na 100% dennú potrebu živín. Gourmet Gold Raffiniertes Ragout: Pôžitok v každom súste. Prednosti krmív Gourmet Gold Raffiniertes Ragout 12 x 85 g: kompletné krmivá pre všetky mačky s kvalitnými prísadami neodolateľná kompozícia chutí kompletná a vyvážená: pokrývajú na 100% dennú potrebu živín v delikátnej omáčke i pre vyberavých mačacích jedincov jemne nasekané kúsky mäsa

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce