Gourmet Gold jemná paštéta 24 x 85 g - pstruh & paradajky

Gourmet Gold jemná paštéta 24 x 85 g - pstruh & paradajky

11.49 €

Veľmi obľúbený produkt so známou značkou Gourmet - tento produkt ponúkame za vynikajúcu cenu 11.49 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 7613033045417
Do obchodu

Popis

Gourmet

Výnimočný tovar, od obľúbeného výrobcu Gourmet - tento artikel sa na vás teší takmer zadarmo za 11.49 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Vaša mačka si zaslúži viac než obyčajné krmivo. S Gourmet Gold jemnou paštétou jej ponúknete jedinečnú receptúru pre neodolateľný pôžitok. Kvalitné prísady sú spracované do lahodnej paštéty, ktorá chutí i najnáročnejším labužníkom. Gourmet Gold jemná paštéta v rôznych chuťových variáciách ponúka pre každú mačku to správne krmivo. Doprajte Vašej mačke pôžitok s Gourmet Gold jemná paštéta: kompletné krmivo kvalitné prísady jedinečná receptúra s jemnou paštétou neodolateľný pôžitok, ktorý rozmaznáva najnáročnejšie mačky neporovnateľná pestrosť delikátnych menu z praktických 85 g konzerv vždy čerstvé do misky Vašej mačky. Gourmet Gold krmivo pre mačky - harmónia kvalitných prísad a jedinečnej receptúry. Pôžitok, ktorému Vaša mačka neodolá.

za cenu 11.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce