GimCat Urinary Pasta - 50 g

GimCat Urinary Pasta - 50 g

11.49 €

Výnimočný tovar, čo nám vyrába GimCat - tento produkt ponúkame v neopakovateľnej akcii za 3.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4002064417622
Do obchodu

Popis

GimCat

Jasný hit, od top značky GimCat - tento tovar si môžete nechať dodať s výnimočnou zľavou za 3.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Lahodný snack s liečebnými účinkami: jedinečná receptúra snacku GimCat Urinary kombinuje kvalitné suroviny, ktoré preukázateľne eliminujú či predchádzajú ochoreniam močových ciest. Obsahuje komponenty, ktoré bránia výžive tých látok v čreve, ktoré sú zodpovedné za tvorbu struvitových či oxalátových kameňov. Bráni tak rastu a ďalšej tvorbe močových kameňov, ktorých vznik je podmienený stravou (FLUDT). Zloženie pasty Urinary z rady Expert Line značky GimCat sa stará o močové cesty zvnútra. Zároveň eliminuje ochoreniu obličiek, ktoré je spôsobené stresom a vďaka ľahko stráviteľným bielkovinám znižuje zaťaženie obličiek. Pastu, ktorá je úplne bez cukru, môžete podávať priamo z tuby, pridať k bežnému krmivu alebo podať ako malú odmenu. Labužnícky pôžitok pre každú mačku, ktorý nielen chutí, ale naviac má blahodárne účinky na organizmus. GimCat Urinary Pasta v krátkom prehľade: Snack pre mačky s liečivými účinkami Špeciálna receptúra, ktorá eliminuje tvorbu močových kameňov a bráni ich pred ďalším vznikom Prevencia močových kameňov podmienených stravou (FLUTD): bráni vyživovaniu tých zložiek v čreve, ktoré sú zodpovedné za tvorbu močových kameňov Znižuje tvorbu oxalátových a struvitových kameňov: účinný proti obom druhom kameňov Vedecky overené: jedinečná formula s preukázateľnými účinkami Redukuje zaťaženie obličiek: vďaka ľahko stráviteľným bielkovinám Ošetruje zvnútra: má upokojujúce účinky na dolné močové cesty Znižuje problémy s obličkami podmienené stresom: vďaka L-tryptofánu, ktorý má upokojujúci a vyrovnávajúci účinok Ľahké dávkovanie: možno pridať k bežnému krmivu alebo podávať ako desiatu či odmenu Bez cukru

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce