GimCat ShinyCat Jelly 6 x 70 g - tuniak & kura

GimCat ShinyCat Jelly 6 x 70 g - tuniak

4.79 €

Limitovaná edícia produktu od známej značky GimCat - tento tovar si môžete zakúpiť s neuveriteľnou zľavou za 4.79 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 4002064414379
Do obchodu

Popis

GimCat

Práve je za dobrú cenu od kvalitnej značky GimCat - tento artikel odporúčame v úžasnej akcii za 4.79 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Vyskúšajte štyri lahodné druhy od GimCat ShinyCat Jelly s obzvlášť chutnými kúskami v želé, ktoré sú veľmi jemné a šťavnaté. Vďaka veľkému obsahu proteínov podporíte zdravie a imunitný systém Vašej mačky. Hodnotné prísady, ako tuniak a kuracie mäso z kontrolovaných chovov bez použitia hormónov, ponúkajú kvalitu, ktorá jednoducho chutí. Poskytnete tak svojej mačke nielen neobyčajný chuťový zážitok, ale aj obmenu zažitého menu. Pretože krmivo obsahuje iba 1% tuku, je vhodné aj pre mačky, ktoré trpia nadváhou. Produktové vlastnosti - prehľad: Doplnkové krmivo pre dospelé mačky Obsah tuku iba 0,5 - 1% Vysoký podiel proteínov: podpora imunitného systému a celkového zdravia Vašej mačky Obzvlášť lahodné vďaka šťavnatému želé Vybrané prísady: Tuniak z morských rybolovov Kurčatá z chovov bez použitia hormónov Bez dochucovadiel: prírodná chuť zaisťuje obľúbenosť u mačiek Bez cukru Bez umelých farbív a konzervačných látok

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce