GimCat ShinyCat Jelly 6 x 70 g - tuniak & kura

GimCat ShinyCat Jelly 6 x 70 g - kura

4.79 €

Vaše možnosti obohacujúce s akostnou značkou GimCat - tento tovar si môžete nechať dodať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 4.79 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 4002064414409
Do obchodu

Popis

GimCat

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu kvalitné značky GimCat - tento hit získate v sezónne zľave za 4.79 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Vyskúšajte štyri lahodné druhy od GimCat ShinyCat Jelly s obzvlášť chutnými kúskami v želé, ktoré sú veľmi jemné a šťavnaté. Vďaka veľkému obsahu proteínov podporíte zdravie a imunitný systém Vašej mačky. Hodnotné prísady, ako tuniak a kuracie mäso z kontrolovaných chovov bez použitia hormónov, ponúkajú kvalitu, ktorá jednoducho chutí. Poskytnete tak svojej mačke nielen neobyčajný chuťový zážitok, ale aj obmenu zažitého menu. Pretože krmivo obsahuje iba 1% tuku, je vhodné aj pre mačky, ktoré trpia nadváhou. Produktové vlastnosti - prehľad: Doplnkové krmivo pre dospelé mačky Obsah tuku iba 0,5 - 1% Vysoký podiel proteínov: podpora imunitného systému a celkového zdravia Vašej mačky Obzvlášť lahodné vďaka šťavnatému želé Vybrané prísady: Tuniak z morských rybolovov Kurčatá z chovov bez použitia hormónov Bez dochucovadiel: prírodná chuť zaisťuje obľúbenosť u mačiek Bez cukru Bez umelých farbív a konzervačných látok

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce