GimCat pasta s taurínom - Výhodné balenie: 3 x 50 g

GimCat pasta s taurínom - Výhodné balenie: 3 x 50 g

3.99 €

V zľave je kvalitné značky GimCat - tento produkt ponúkame výhodne za 10.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4002064402109
Do obchodu

Popis

GimCat

Kvalitný od známej značky GimCat - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za takmer veľkoobchodnú cenu 10.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. No a to sa jednoducho oplatí.

Gimpet GimCat Taurine Paste je nielen chutná pasta, ale zároveň poskytuje pre život dôležitý taurín. Telo mačky si nie je schopné tieto hodnotné sulfonové aminokyseliny v dostatočnej miere vytvoriť samo. Nedostatok taurínu sa zvyčajne viditeľne neprejavuje, dokiaľ nenastane nezvratné poškodenie. Taurín je preto zásadný pre zachovanie zdravého zraku a srdcovej funkcie a môže podporiť lesklú srsť. Vďaka bioaktívnej taurínovej formuli GimCat Taurine pasta účinne kompenzuje nedostatok taurínu súvisejúceho s diétou. Prostredníctvom kombinácie taurínu a prášku z mušle sa môže podporiť výkon srdca a očí. Obsažený komplex vitamínu B a vápniku dostatočne podporuje nervovú sústavu a srdcovú funkciu, rovnako ako látkovu výmenu. Výnimočná chuť a ľahké porcovanie pasty činí tento produkt ideálnym doplňkom stravy, ktorý mačky rady prijmu. Pridanie cukru a laktózy bolo v tejto paste úplne vynechané. GimCat Taurine pasta v prehľade: Lahodná pasta pre mačky so zdraviu prospešnými ingredienciami Špeciálna receptúra bohatá na životne dôležitý taurín Bioaktívny taurín: kompenzuje nedostatok taurínu, kombinácia taurínu a prášku z mušle podporuje kardiovaskulárny systém Komplex vitamínu B a kalcia: podporuje nervovú a srdcovú sústavu, rovnako ako látkovu výmenu Bez cukru a laktózy Bez: konzervačných látok a farbív a zvýrazňovačov chuti Jednoduché podávanie: môže byť podávaná ako prídavok ku kŕmeniu alebo ako odmena Odporúčané veterinármi

za cenu 10.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce