GimCat Kombi balenie Multi + Malt - 2 x 50 g

GimCat Kombi balenie Multi + Malt - 2 x 50 g

3.99 €

Veľmi obľúbený produkt čo berieme od značky GimCat - tento artikel je v túto chvíľu za perfektnú cenu 3.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4002064488462
Do obchodu

Popis

GimCat

Dnes je tu pre vás s akostnou značkou GimCat - tento tovar si môžete kúpiť v akcii za 3.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Urobte si radosť.

Multi-Vitamín a Malt-Soft-Extra sú ideálnou kombináciou pre každý deň. Kŕmte Vašu dospelú mačku 2 krát denne - ráno a večer, ak je to možné stále v rovnakú dobu. Po nakŕmení jej dajte niečo navyše pre optimálnu výživu: ráno pastu GimCat Multi-Vitamín, večer pastu GimCat Malt. GimCat Multi-Vitamín: Vďaka prídavku 12 životne dôležitých vitamínov a taurínu sa podporuje vývoj, krása a zdravie Vašej mačky. Dodatočne obsahuje pasta TGOS (TransGalaktoOligoSaccharidy z laktózového derivátu). Extra dodatok balastných látok je dôležitý pre črevnú flóru. Vitamíny dodajú každej mačke dávku energie, ktorú potrebuje, aby bola čulá a hravá. GimCat Malt-Soft-Extra:večer si mačka väčšinou vyhľadá tiché miesto pre pokojný spánok a trávenie. Teraz môže vďaka paste s maltózou jednoduchšie a šetrnejšie stráviť prehltnuté chlpy, ktoré sa v žalúdku premenia na nepríjemné chlpové bezoáre. Pasta pre mačky GimCat Malt-Soft Extra s vylepšenou receptúrou obsahuje prírodnú aromatizovanú maltózu, špeciálny rastlinný olej a mliečne-cukornatý derivát s vysokým obsahom TGOS. Východzou zložkou pri výrobe tohto produktu je mlieko. Obsiahnutá vláknina je veľmi hodnotná pre črevnú mikroflóru. Kombinácia rozličných vlákninových látok, ako i netradične vysoký obsah maltózy slúži na podporu trávenia a pomáha odstrániť prehltnuté chlpy prirodzenou cestou. Vyskúšajte teraz výhodné kombi - balenie GimCat pasty! Odporúčané veterinármu a vyrobené v Nemecku!

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce