GimCat jogurt pre mačky - 6 x 150 g

GimCat jogurt pre mačky - 6 x 150 g

1.49 €

No a toto chcete: s osvedčenou značkou GimCat - tento artikel odporúčame v akcii za 7.19 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 4002064406213
Do obchodu

Popis

GimCat

Urobte si radosť: od známeho výrobcu GimCat - tento tovar si môžete objednať za takmer veľkoobchodnú cenu 7.19 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Neplaťte inde viac než musíte.

GimCat jogurt pre mačky je lahodná pochúťka pre maškrtné jazýčky. Jogurt je vyrobený z plnotučného mlieka, ktorý má znížený obsah laktózy. Baktériami kyseliny mliečnej zahustené mlieko pôsobí pozitívne na črevnú flóru. Krémovému jogurtu mačky neodolajú. Jogurt je v znovu uzavierateľnom balení, tým vydrží dlho čerstvý a chutný. Bežné mlieko môže mačkám spôsobiť problémy, lebo obsahuje laktózu (mliečny cukor). Veľa mačiek trpí neznášanlivosťou laktózy. GimCat jogurt je vyrobený z mlieka s redukovaným obsahom laktózy. Toto mlieko je zahustené baktériami kyseliny mliečnej. GimCat jogurt je ďalšou inováciou od firmy Gimborn v oblasti výživy mačiek. GimCat jogurt pre mačky: krémový a lahodný zákusok znížený obsah laktózy vyvinutý špeciálne pre mačky jednoduché a znovu uzavierateľné balenie Lahodná mliečna pochúťka pre mačky - to je GimCat!

za cenu 7.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce