FroliCat myš na kolieskach - hračka pre mačky - 1 kus FroliCat myš na kolieskách

18.49 €

Unikátny čo odoberáme od výrobcu FroliCat - tento produkt ponúkame za mimoriadne nízku cenu 18.49 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 729849162242
Do obchodu

Popis

FroliCat

Práve je za dobrú cenu od obľúbenej spoločnosti FroliCat - tento tovar zakúpite v úžasnej akcii za 18.49 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

červené, žiarivé oči, legračné zvuky a dlhý, gumový chvostík, ktorý sa pohybuje sem a tam, to je myš z dielne FroliCat, ktorá Vašej mačke opäť pripomenie, že je lovec! Pretože žiadny tigrík nevydrží byť dlho v pokoji! A takto to funguje: vložte potrebné batérie, stlačte tlačidlo a umiestnite myš na rovnú podlahu. A hurá do toho! Jednú vpravo, druhú vľavo - nečakané pohyby myš pripraví mačke chvíle plné zábavy, v ktorých zabudne na každodenný stereotyp a nudu, aj vo chvíľach, keď nie ste práve doma. Po určitej dobe sa hračka sama vypne, čím šetrí batérie. Hračka je poháňaná 3 AAA batériami a výrobca na ňu poskytuje 2-ročnú záruku. Myška FroliCat je skrátka skutočným šprintérom vo svete hračiek pre mačky! FroliCat myš - hračka pre mačky - prehľad: Automatická, batériami poháňaná hračka pre mačky Vo forme myši s červenými, žiarivými očami, vtipnými zvukmi a dlhým chvostom, ktorý sa pohybuje: vzbudzuje lovecké túžby Pohybuje sa nečakanými smermi: pre dlhú zábavu S funkciou "hranie aj keď nie ste doma" hračku môžete pustiť, aj keď ste na odchode, sama sa po čase vypne Automatické vypínanie: šetrí batérie Farba: biela, čierna Materiál: umelohmotná myš s gumovým chvostíkom Rozmer: Celkom: cca. D 14 x Š 15,2 x V 7,6cm Telo: cca. Ø 6,5 x D 10,3cm Chvost: cca. D 24cm Hmotnosť: 104g (bez batérií) Batérie: 3 AAA-batérie (nie sú súčasťou balenia) Záruka: 2 roky Upozornenie: Rovnako ako u každého iného produktu by ste mali mať zviera pri manipulácii s hračkou pod dohľadom. Predmet pravidelne kontrolujte a v prípade, že zistíte defekt, tak danú časť vymeňte alebo nahraďte celú hračku. Predídete tak prípadnému poraneniu zvieraťa. Umožnite aplikácii modu "Hranie keď som preč" ešte keď ste si istí, že hračka je plne funkčný a viete, ako s ňou mačka nakladá.

za cenu 18.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce