Frolic hydina

Frolic hydina, zelenina + ryža - 7,5 kg

20.49 €

Vaše možnosti obohacujúce čo nám dodáva Frolic - tento produkt posielame za bombastickú cenu 20.49 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Kategorie: , , ,
Značka: 
SKU: 4008429105968
Do obchodu

Popis

Frolic

Trhom osvedčený produkt, od obľúbenej spoločnosti Frolic - tento tovar si môžete nechať dodať s unikátnou zľavou za 20.49 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Urobte si radosť.

Frolic s hydinou ponúka Vášmu miláčikovi vyvážené kŕmenie, ktoré sústo za sústom poskytuje optimálnu kombináciu prísad, ktoré potrebuje pre aktívny a zdravý život. Čerstvá hydina, zdravá zelenina a cenné obilniny tvoria základ pestrej stravy. Hydina je jednoducho stráviteľná a veľmi chutná. Navyše je krmivo obohatené o dôležité vitamíny a minerály, ktoré podporujú vitalitu, zdravie a všeobecnú pohodu Vášho psa. Dokonalá kombinácia vysoko kvalitných surovín podporuje taktiež silné kosti a zdravé zuby. Rovnako vysoko kvalitný mix vlákniny optimálne podporuje trávenie. Frolic hydina, zelenina + ryža presvedčí: Chutné krmivo pre dospelých psov S čerstvým hydinovým mäsom: vysoko kvalitný zdroj živočíšnych bielkovín ako zaujímavý zdroj energie So zdravou zeleninou: pre vyváženú a pestrú stravu S dôležitými vitamínmi a minerálmi: pre vitalitu a zdravie, silné kosti a zuby Vysoko kvalitný mix vlákniny: pre optimálnu stráviteľnosť Kompletné a vyvážené

za cenu 20.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce