Fortan starostlivosť o zuby - 50 ml

Fortan starostlivosť o zuby - 50 ml

7.29 €

Unikátny čo berieme od značky Fortan - tento artikel nakupujte po zľave za 8.49 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4036744604002
Do obchodu

Popis

Fortan

Veľmi žiadaný produkt, čo berieme od značky Fortan - tento artikel objednávajte v bombastické akcii za 8.49 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Fortan starostlivosť o zuby je účinný prostriedok pre starostlivosť o zuby, ktorý účinkuje proti zubnému kameňu a zápachu z papule. Použitie je jednoduché. Pravidelná starostlivosť o zuby chráni pred povlakmi baktérií (plakom). V ústnej dutine sa zhromažďujú rôzne baktérie, ktoré sa usadzujú na povrchu zubov a množia sa tam. Spolu so zvyškami potravy vznikajú lepivé bakteriálne povlaky. Uložením minerálov do plaku sa z bakteriálnych povlakov stáva zubný kameň. Z nich prenikajú baktérie do medzizubných priestorov a vylučujú látky, ktoré narušujú a ničia tkanivo medzi zubami a ďasnami. Následky sú známe: ďasná sa sťahujú späť, zuby sa uvoľňujú a vypadávajú alebo sa musia vytrhnúť. Baktérie z povlaku sa môžu rozšíriť do celého tela a ohroziť celkové zdravie. Fortan starostlivosť o zuby je osvedčený produkt, ktorý pôsobí proti nahromadeniu povlaku na povrchu zubov, znižuje zápach a zaisťuje krásne biele zuby. Ak dôjde k prehltnutiu produktu, nehrozí žiadne nebezpečenstvo!

za cenu 8.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce