Fontánka Neptun Fontánka Neptun 1l

Fontánka Neptun Fontánka Neptun 1l

18.99 €

Urobte si radosť: populárneho výrobcu zooplus Exclusive - tento artikel pořizujte v akcii za 18.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Urobte si radosť.

SKU: 4054651804070
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Špičkový tovar, populárneho výrobcu zooplus Exclusive - tento artikel je v tento okamih výhodne za 18.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Vy tak neplatíte nič naviac!

Nie všetky mačky prijímajú dobrovoľne vodu z misky, pretože mnohé mačky láka skôr tečúca voda. Fontánka Neptun zaistí stálu cirkuláciu vody, ktorá tak zostane čerstvá, navyše pekne prebubláva, čo Vášho miláčika bude nabádať k pitiu. Fontánku obdržíte vrátane 4 rôznych trysiek zo silikónu, ktoré dokážu vytvoriť rôzne typy fontán. Skrátka Vaša mačka bude mať zakaždým iný vizuálny zážitok. Voda tryská z 3 strán, preto je produkt vhodný aj do domácností s viacerými mačkami. Model je tichý a šetrí energiu. Pumpa je mechanicky čistená filtračnou hubkou od hrubých nečistôt ako sú srsť alebo zvyšky krmiva. Tento proces zvyšuje životnosť pumpy. Fontána Neptun - prehľad: Fontána pre mačky a malých psov Vhodné do domácností s viacerými mačkami: voda tečie z 3 strán Nabáda k napitiu: vzbudzuje pozornosť, láka zviera k častému osvieženiu sa 4 vymeniteľné trysky pre vytvorenie rôznych fontán, udržuje vodu čerstvú a sviežu Šetrí energiu tichá: 12V systém šetriaci energiu Malá nádoba: s 3mi miestami, do ktorých voda tečie späť Otvory mechanické filtre: zachytávajú hrubé nečistoty ako je srsť zvyšky jedla Variabilné: zviera môže piť z fontány, tečúce alebo stojatej vody Vnútorné odnímateľný diel: jednoduché čistenie Prispieva na zvlhčovanie vzduchu v miestnosti Úchyty k jednoduchému umiestneniu Náhradné filtre v predaji Objem: 1l Rozmer: Ø 24,5 x V 6,5cm Dĺžka šnúry: cca. 150cm Materiál: Studnička: 100% umelá hmota 4 vymeniteľné trysky: 100% silikón Farba: Studnička: biela Tryska: zelená Filter: mechanický filter (filtrovacia hubka) Technické údaje: Výkon pumpy: Výška max: 0-50cm / Výkon max: 0-220l Adaptér: Vstup 230-240V ~ 50Hz 40mA / Výstup 12V ~ 300mA Balenie: studnička, adaptér, filter, 4 vymeniteľné trysky, návod na obsluhu Čistenie studničky: Raz týždenne studničku očistite mäkkou hubkou a čistiacim prostriedkom, riadne ju vymyte. Dbajte na to, aby v nádobe nezostali zvyšky čistiaceho prostriedku. Dodržujte množstvo vody, ktoré má studnička obsahovať. Pumpa nesmie nikdy pracovať na sucho. Čistenie filtra: Odstráňte filter zo spodnej časti a umyte ho. Na umývanie nepoužívajte umývací prostriedok. Ak sa vo filtri nachádza nadbytok nečistôt alebo cudzie teleso, nahraďte ho. Filtre čistíte každé 3-4 týždne alebo pri známkach zhoršenej kvality vody, prípadne ak máte doma viac zvierat. Postupujte podľa návodu na použitie. Čistenie pumpy: Pravidelne kontrolujte poháňací magnet, keď ho z pumpy vyťahujete a opatrne ho vytrite uterákom. Keďže vo vode je obsiahnutý vápnik, odvápňujte v priebehu mesiaca nielen kávovary, akvarijné filtre a ďalšie predmety, ale aj fontánu. Preto je treba magnet zbavovať znečistenia a pri čistení použiť aj ocot. Ocot potom utrite uterákom a opláchnite vodou z kohútika. Je dôležité, aby ste poctivo očistili všetky časti fontány, pretože zvyšky octu môžu byť pre zvieratá nebezpečné. Pumpu čistíte aspoň 1x za 4 týždne. Prečítajte si však návod na použitie.

za cenu 18.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce