Fitmin Dog for Life Adult - 15 kg

Fitmin Dog for Life Adult - 15 kg

54.99 €

Hit poslednej doby, od spoločnosti Fitmin - tento produkt máte po jednoduchej objednávke po zľave za 29.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8595237008575
Do obchodu

Popis

Fitmin

Urobte si radosť: od populárnej značky Fitmin - tento tovar zakúpite v perfektnej akcii za 29.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Dog for Life Adult od Fitminu je komplexné, vyvážené krmivo pre všetkých dospelých psov. Naozaj vysoký podiel živočíšnej bielkoviny (42%) dodáva cennú energiu. Čerstvé kuracie mäso spolu s pečeňou obalenými granulami zaisťujú mimoriadnu chuť a vysokú prijateľnosť. Lososový olej ako zdroj cenných omega 3 a omega 6 poskytuje vyvážený pomer esenciálnych mastných kyselín, ktoré podporujú zdravú kožu i lesklú a hladkú srsť. Obsiahnuté korienky čakanky dodávajú prebioticky pôsobiaci inulín, ktorý zabraňuje šíreniu patologických baktérií v črevách a podporuje dobré baktérie. To podporuje vyváženú črevnú mikroflóru. Ďalšie funkčné prísady, akými sú pivovarské kvasnice, extrakt z yukky, korene čakanky, ako i dôležité vitamíny a minerály, sceľujú toto vysoko kvalitné krmivo a poskytujú Vášmu psovi všetko, čo potrebuje pre aktívny a zdravý život. Fitmin Dog for Life Adult presvedčí: Komplexné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien a veľkostí Vysoký podiel živočíšnych bielkovín: 42% živočíšnych bielkovín ako cenný zdroj energie S čerstvým hydinovým mäsom: veľmi chutné a dobre stráviteľné Vysoká miera akceptácie: granuly obalené pečeňou pre najlepšiu chuť S lososovým olejom: poskytuje esenciálne omega 3 a omega 6 na podporu zdravej kože a srsti S koreňmi čakanky: prirodzený zdroj prebioticky pôsobiaceho inulínu na ochranu proti zlým baktériám a na podporu dobrých baktérií v črevách, pre vyváženú črevnú mikroflóru Extrakt z yukky pre viazanie nepríjemných pachov a ich zníženie, s prebiotickým účinkom S pivovarskými kvasnicami: bohaté na aminokyseliny, vitamín B, stopové prvky a minerálne látky, pre naozajstnú chuť Vyvážené a komplexné s mnohými dôležitými vitamínmi a minerálmi

za cenu 29.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce