Feringa Sticks kuracie & kačacie - výhodné balenie 3 x 3

Feringa Sticks kuracie & kačacie - výhodné balenie 3 x 3

0.79 €

No a toto chcete: originálne od labelu Feringa - tento produkt dodávame za úžasnú cenu 1.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 4260358515915
Do obchodu

Popis

Feringa

Obľúbený produkt s pečaťou kvality Feringa - tento produkt obchodujeme za výhodnú cenu 1.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Feringa tyčinky pre mačky sú lahodný a bezobilninový prémiový snack pre všetky mačky. S láskou zostavená receptúra obsahuje veľké množstvo cenných živočíšnych bielkovín, dôležité vitamíny a taurín. Váš mačací maznáčik si tyčinky zamiluje, či už ako odmenu alebo malú desiatu. Feringa ponúka lásku, ktorá chutí, pretože tyčinky sú vyrábané v rodinnom podniku v Rakúsku zo starostlivo vybraných a čerstvých surovín. Tyčinky sú balené jednotlivo a sú tak stále čerstvé s lákavou arómou. Praktické drážky uľahčujú porciovanie snacku. Feringa - ako doma s láskou vyrobené. Feringa tyčinky pre mačky v krátkom prehľade: Veľmi vysoký obsah mäsa, resp. rýb (95% resp. 65%) Bez obilnín a prídavku cukru S taurínom: pre posilnenie zraku a srdca S vitamínmi a minerálnymi látkami: pre posilnenie imunitného systému Šetrne sušené vzduchom Vyrobené v rodinnom podniku v Rakúsku Drážky pre ľahké porciovanie

za cenu 1.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce