Feringa Pure Meat Menu 6 x 200 g - Teľacie s brokolicou a púpavou

Feringa Pure Meat Menu 6 x 200 g - Losos so zemiakmi & petržlenom

7.99 €

Váš obľúbený produkt, od populárneho výrobcu Feringa - tento hit môžete zohnať v bombastické akcii za 7.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 4260358519555
Do obchodu

Popis

Feringa

Výnimočný tovar, od obľúbenej značky Feringa - tento artikel neprepásnite výhodne za 7.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Menu Feringa Pure Meat, vyrobené v rodinnom podniku, poskytuje Vašej mačke všetky potrebné živiny prirodzeným a druhovo vhodným spôsobom. Vysoký podiel najmenej 95% čerstvého mäsa alebo rýb je doplnený zeleninou a bylinkami a menu je tiež obohatené o životne dôležitý taurín, aby vyhovovalo nutričným potrebám Vašej mačky. Všetky suroviny použité v krmive Feringa Pure Meat sú v potravinárskej kvalite. Aby bola zachovaná chuť krmiva a všetky prírodné živiny, sú všetky suroviny starostlivo sa vyberané a spracované. Výsledná kvalita ako doma vyrobeného menu presvedčí Feringa aj vyberavé tigríkov. Svojho maznáčika môžete rozmaznávať nasledujúcimi variantmi: - 6 x 200 g Miešané balenie so 6 variantmi - 6 x 200 g Kura s tekvicou a mačacie mätou - 6 x 200 g Králik s paštrnákom a mačacie mätou - 6 x 200 g Jahňacie so zemiakmi a ožankou mačacie - 6 x 200 g Losos so zemiakmi a petržlenom - 6 x 200 g Kačica s tvarohom a baldriánom - 6 x 200 g teľacie s brokolicou a púpavou Prednosti krmiva Feringa Pure Meat Menu v krátkom prehľade: Vysoký obsah mäsa najmenej 95%: Každý druh je vyrobený len z čerstvého mäsa v potravinárskej kvalite. Keďže sú mačky od prírody mäsožravce, podporuje Feringa ich prirodzenú a správnu výživu. Monoprotein: Každý druh krmiva Feringa obsahuje iba jeden druh bielkoviny a tým je vhodný aj pre citlivé mačky. Bez obilnín a lepku: V krmive nie sú obsiahnuté obilniny, pretože tráviaci systém mačiek nie je prispôsobený na spracovanie väčšieho množstva obilnín. Preto predstavujú bezobilninové receptúry správnu výživu mačiek. Krmivo Feringa je navyše bezlepkové. Šerné spracovania: Všetky prísady sa naplní za studena a následne sa šetrne varí - tým sú zachované ich cenné zložky. Použití iba uvedených surovín: V krmive Feringa sú použité iba prísady, ktoré sú uvedené v zložení. Vysoká kvalita surovín: Krmivo Feringa z presvedčenia neobsahuje živočíšne a kostnej múčky, bezcenné rastlinné vedľajšie produkty, jatočné odpady, farbivá, konzervačné látky, arómy a umelé dochucovadlá. S taurínom: Prídavok taurínu je dôležitý pre zdravý zrak a činnosť srdca. Feringa zásobuje Vašu mačku dostatočným množstvom taurínu. Ideální pomer vápnika a fosforu: Pre správnu výživu mačiek hrá pomer vápnika a fosforu veľkú úlohu. Masové menu Feringa má pomer fosfor - vápnik medzi 1,24 a 1,33. Se spirulinou: S mimoriadnym obsahom minerálov a esenciálnych kyselín dopĺňa spirulina masové menu. Cenné balastné látky: Krmivo Feringa obsahuje čerstvú, dobre stráviteľnú zeleninu a bylinky. Tým je Vaša mačka zásobená balastnými látkami, ktoré sú dôležité pre tráviaci systém. Bez laktózy a sóje: Ako kvalitné prémiové krmivo neobsahuje Feringa samozrejme sóju ani laktózu a tým je ideálny aj pre citlivé mačky. Vyrobeno v malom, rodinnom podniku: Krmivo Feringa je starostlivo vyrobené v malom rodinnom podniku na juhu Nemecka. Správna a prirodzená výživa zvierat tu stojí na prvom mieste. Feringa: s množstvom lásky - ako doma pripravené! Pre prirodzenú a správnu výživu Vašej mačky.

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce