Feringa Classic Meat Menu 6 x 200 g - hydina

Feringa Classic Meat Menu 6 x 200 g - pstruh a kuracie mäso

5.99 €

Špičkový tovar, od Feringa - tento produkt posielame vo výpredajové akciu za 5.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 4260077044710
Do obchodu

Popis

Feringa

No tak toto je gól: od populárneho výrobcu Feringa - tento artikel neprepásnite s unikátnou zľavou za 5.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

S láskou vyrobené krmivo Feringa Classic Meat Menu, z čerstvého mäsa alebo rýb, doladené zeleninou alebo ovocím a bylinkami. Feringa zohľadňuje prirodzenú stravu mačiek - bez obilnín a s vysokým obsahom mäsa. Výživové hodnoty jednotlivých druhov sú inšpirované prírodou. Dokonalé spracovanie starostlivo vybraných ingrediencií v nemeckom rodinnom podniku zachováva živiny a tú najkvalitnejšiu chuť. Vzhľadom k tomu, že tráviaci systém mačiek nie je prispôsobený tráveniu väčšieho množstva obilia, je krmivo Feringa úplne bez obilnín. Dva druhy vlhkého kŕmenia Feringa presvedčia všetky zamatové labky o kvalite domácej výroby. Výhody Feringa Classic Meat Menu v prehľade: Dva zdroje bielkovín: Classic Meat Menu sa vždy skladá z dvoch druhov mäsa alebo mäsa a niekoľkých druhov rýb. Vysoký obsah mäsa 70 %: Každá konzerva je vyrobená výhradne z čerstvého mäsa alebo rýb, pretože mačky sú od prírody mäsožravce. Feringa podporuje prirodzenú a primeranú výživu mačiek. Bez obilia - bez lepku Feringa nepoužíva pri výrobe obilie, pretože tráviaci systém mačiek tomu nie je prispôsobený. Táto strava tak prirodzene udržuje zdravie mačky. Feringa je taktiež bezlepková. Kvalitné spracovanie: Všetky suroviny sú za studena spracované tak, že si zachovávajú cenné látky a prírodná aróma tak zostáva takmer nemenná. Využitie uvedených zložiek: Pre výrobu Feringa kŕmenia boli použité iba tie suroviny, ktoré sú uvedené v zložení. Najvyššia kvalita surovín: Feringa neobsahuje zvieraciu kostnú múčku, menejcenné rastlinné produkty, odpady z bitúnkov, farbivá, konzervačné látky, látky určené k aromatizácii ani umelé farbivá. S vitamínmi a taurínom: Prídavok taurínu a vitamínov poskytuje Vašej mačke všetky dôležité živiny, ktoré sú nutné pre vyváženú stravu. Vápnik a fosfor: Čo sa týka všetkého okolo zdravia mačky, vápnik a fosfor tu zohrávajú dôležitú úlohu. Obsah kalcia a fosforu je 1,2 ku 1. Cenná vláknina: Feringa obsahuje čerstvé a starostlivo vybrané ovocie a zeleninu v kombinácii s bylinkami. Vaša mačka dostane dôležitú vlákninu pre podporu trávenia. Bez sóje a laktózy: Vhodné i pre citlivé mačky. Vyrábané v rodinnom podniku: Feringa vlhké krmivo je starostlivo vyrábané v rodinnej firme v Nemecku, zakladajúcej si na láske k zvieratám. Šesť druhov krmiva pre pestrú stravu: kačica a teľacie mäso králičie a morčacie mäso pstruh a kuracie mäso losos a morčacie mäso jahňacie a králičie mäso hydinové mäso Feringa - S láskou z domácej výroby! Pre prirodzenú a primeranú stravu Vašej mačky.

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce