Felisept Home Comfort sada s antistresovým účinkom - Náplň 45 ml

Felisept Home Comfort sada s antistresovým účinkom - Sada s difuzérem do el. zásuvky + náplň 45 ml

29.99 €

Urobte si radosť: kvalitné značky Felisept - tento produkt predávame vo výhodnej akcii za 17.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 4019181208002
Do obchodu

Popis

Felisept

Váš obľúbený tovar, čo nám dodáva Felisept - tento produkt dodávame pri práve prebiehajúcej akcii za 17.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

Blahodárne pôsobiaci antistresový difuzér pre mačky je klinicky overený a odporúčaný i samotnými veterinármi. Upokojujúca vôňa mačacej mäty slúži k relaxu a dosiahnutiu dobrého pocitu. Nezáleží na tom, či je Vaša mačka rozrušená teritoriálnymi konfliktami, novými obyvateľmi bytu, zmenami v prostredí alebo zvýšeným hlukom v jej každodennom živote: substancie mačacej mäty vďaka nepetalaktonu pomáha pri znížení stresu a tlaku a vďaka nemu sa mačka dostane do pohody a dokáže situáciu ľahšie zvládnuť, to celé úplne bez umelých látok. Zabráňte pomocou Felisept Home Comfort nechceným reakciám Vašej mačky na to, že sa necíti dobre. Škrabanie, kusanie, značkovanie nábytku, strata chuti k jedlu, podráždenosť a vystrašenosť patrí teraz úplne minulosti. Efekt difuzéra začína hneď po hodine a obsiahne plochu až 50 m². Pôsobenie fľaštičky o obsahu 30ml vydrží až 30 dní. Pokiaľ by sa znova vyskytli rizikové faktory, možno flakón jednoducho vymeniť. Tak necháte vo Vašej domácnosti zavládnuť pokoj a pohodu a i Vaša mačka Vám bude vďačná. Felisept Home Comfort Set - relax pre mačky - prehľad: Difuzér do zásuvky s antistresovým účinkom pre mačky Prírodné látky: obsahuje substanciu mačacej mäty (Nepeta Cataria), úplne bez syntetických látok Upokojujúci efekt: Nepetalakón napomáha pri upokojovaní pri stresových situáciách, ako sú teritoriálne problémy alebo začleňovanie sa Viacnásobné využitie: pomáha obmedziť pôsobeniu rôznych stresových faktorov ako spor o teritórium, hluk, zmena prostredia, prepravovanie, nový obyvatelia domu, atď. Pôsobí proti nechceným stresovým situáciám: teda napomáha zamedziť škrabaniu, kusaniu, značkovaniu nábytku, strate chuti k jedlu, podráždenosti a stavom chorobného strachu Dlhotrvajúci účinok: pôsobenie jedného flakónu o objeme 30 ml vydrží až 30 dní 50 m² dosah Vyrobené v Nemecku spoločnosťou Quiko Nezabudnite, prosím: zachovajte minimálnu vzdialenosť 1,6 m medzi stropom a zásuvkou, do ktorej sa difúzer vloží.

za cenu 17.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce