Felisept Home Comfort sada s antistresovým účinkom - Náplň 45 ml

Felisept Home Comfort sada s antistresovým účinkom - Náplň 45 ml

26.99 €

Dnes je tu pre vás s osvedčenou značkou Felisept - tento tovar si môžete zakúpiť vo výpredajové akciu za 14.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4019181208019
Do obchodu

Popis

Felisept

Prvotriedný od známeho výrobcu Felisept - tento tovar si môžete objednať s úžasnou cenovkou 14.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Blahodárne pôsobiaci antistresový difuzér pre mačky je klinicky overený a odporúčaný i samotnými veterinármi. Upokojujúca vôňa mačacej mäty slúži k relaxu a dosiahnutiu dobrého pocitu. Nezáleží na tom, či je Vaša mačka rozrušená teritoriálnymi konfliktami, novými obyvateľmi bytu, zmenami v prostredí alebo zvýšeným hlukom v jej každodennom živote: substancie mačacej mäty vďaka nepetalaktonu pomáha pri znížení stresu a tlaku a vďaka nemu sa mačka dostane do pohody a dokáže situáciu ľahšie zvládnuť, to celé úplne bez umelých látok. Zabráňte pomocou Felisept Home Comfort nechceným reakciám Vašej mačky na to, že sa necíti dobre. Škrabanie, kusanie, značkovanie nábytku, strata chuti k jedlu, podráždenosť a vystrašenosť patrí teraz úplne minulosti. Efekt difuzéra začína hneď po hodine a obsiahne plochu až 50 m². Pôsobenie fľaštičky o obsahu 30ml vydrží až 30 dní. Pokiaľ by sa znova vyskytli rizikové faktory, možno flakón jednoducho vymeniť. Tak necháte vo Vašej domácnosti zavládnuť pokoj a pohodu a i Vaša mačka Vám bude vďačná. Felisept Home Comfort Set - relax pre mačky - prehľad: Difuzér do zásuvky s antistresovým účinkom pre mačky Prírodné látky: obsahuje substanciu mačacej mäty (Nepeta Cataria), úplne bez syntetických látok Upokojujúci efekt: Nepetalakón napomáha pri upokojovaní pri stresových situáciách, ako sú teritoriálne problémy alebo začleňovanie sa Viacnásobné využitie: pomáha obmedziť pôsobeniu rôznych stresových faktorov ako spor o teritórium, hluk, zmena prostredia, prepravovanie, nový obyvatelia domu, atď. Pôsobí proti nechceným stresovým situáciám: teda napomáha zamedziť škrabaniu, kusaniu, značkovaniu nábytku, strate chuti k jedlu, podráždenosti a stavom chorobného strachu Dlhotrvajúci účinok: pôsobenie jedného flakónu o objeme 30 ml vydrží až 30 dní 50 m² dosah Vyrobené v Nemecku spoločnosťou Quiko Nezabudnite, prosím: zachovajte minimálnu vzdialenosť 1,6 m medzi stropom a zásuvkou, do ktorej sa difúzer vloží.

za cenu 14.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce