Eukanuba VD Weight/Diabetic Control - 2 x 12 kg

Eukanuba VD Weight/Diabetic Control - 2 x 12 kg

54.99 €

Váš obľúbený produkt, od top značky Eukanuba Veterinary Diet - tento tovar si môžete nechať poslať za úžasnú cenu 99.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

SKU: 8710255130033
Do obchodu

Popis

Eukanuba Veterinary Diet

Kvalitný od kvalitnej značky Eukanuba Veterinary Diet - tento tovar si môžete zakúpiť za bombastickú cenu 99.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Toto špeciálne diétne krmivo efektívne reguluje príjem glukózy u dospelých psov trpiacich nadváhou alebo cukrovkou a u starších zvierat. Špeciálna kombinácia sacharidov z jačmeňa a čiroku napomáha udržiavať postprandiálnu hladinu glukózy a sekreciu inzulínu v optimálnych medziach. FOS, repná vláknina a arabská guma stimulujú uvolňovanie glukagonu - like polypeptidu 1 (GLP-1), silne antihyperglykemického hormónu a optimalizujú hladinu inzulínu a hladinu cukru v krvi. Okrem toho vyvážené suché krmivo obsahuje karboxymethylcelulózu, ktorá spomaľuje vstrebávánie glukózy. Nízkotučná receptúra obsahuje vysoký podiel cenných živočíšnych bielkovín z hydinového mäsa. Lahodné kompletné krmivo tak podporuje dosiahnutie ideálnej hmotnosti zvieraťa pri zachovaní silného, štíhleho svalstva. Obsiahnutý L-karnitín povzbudzuje látkovú výmenu a spaľovanie tukov. Optimalizovaný obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín napomáha v boji proti zápalovým procesom na bunkovej úrovni. Krmivo Eukanuba VD Weight/Diabetic Control predstavuje kvalitné špeciálne krmivo bez umelých farbív a ochucovadiel. Je odporúčané veterinármi pre podporenie vitality psov, ktorí trpia nadváhou alebo cukrovkou. Krmivo pre psov Eukanuba VD Weight/Diabetic Control v krátkom prehľade: Diétne suché krmivo pre dospelých psov od 1 roku veku s nadváhou či cukrovkou a pre psích seniorov Regulácia prísunu glukózy a optimálna telesná stavba Špeciálna kombinácia sacharidov: s jačmeňom a čirokom, pomáha udržiavať postprandiálnu hladinu glukózy a sekreciu inzulínu v optimálnom rozmedzí Optimalizuje uvolňovanie inzulínu a zvýšenie hladiny cukru v krvi: vďaka fermentovateľnej vláknine (FOS, repa a arabská guma) S karboxymethylcelulózou: modifikátor viskozity, ktorý spomaľuje vstrebávanie glukózy Nízkotučná receptúra: pomáha Vášmu psovi dosiahnuť a udržať si ideálnu hmotnosť S L-karnitínom: povzbudzuje látkovú výmenu a spaľovanie tuku Upravený obsah bielkovín: vysoko kvalitné živočíšne bielkoviny z kuracieho a morčacieho mäsa prispieva k silnému a štíhlemu svalstvu Optimálny pomer omega-6 a omega-3 mastných kyselín: pomáha bojovať proti zápalovým procesom na bunkovej úrovni Bez: umelých farbív a ochucovadiel Prémiový výrobca: výsledkom 45 rokov intenzívnych výskumov sú kvalitné receptúry krmív, vyvinuté v spolupráci s veterinármi a odborníkmi na výživu

za cenu 99.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce