Dvojbalenie granúl bosch 2 x veľké balenie - HPC Soft kuracie s banánmi (2 x 12

Dvojbalenie granúl bosch 2 x veľké balenie - Junior Medium (2 x 15 kg)

56.99 €

Váš obľúbený produkt, od výrobcu Bosch High Premium concept - tento hit môžete zaobstarať extra výhodne za 56.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 4015598012973
Do obchodu

Popis

Bosch High Premium concept

Trhom osvedčený produkt, od výrobcu Bosch High Premium concept - tento artikel pořizujte v sezónne zľave za 56.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

bosch Adult je vyvážené krmivo pre dospelých psov s normálnou aktivitou. Pre bosch krmivo pre psov sa používajú iba vybrané zložky a suroviny (napr. hydinové mäso, vajcia, hovädzie, jahňacie mäso, rôzna zelenina, celozrnné obilniny), ktoré sú šetrne spracované na veľmi kvalitné, chutné a dobre stráviteľné krmivo. Komponenty živočíšneho pôvodu pochádzajú výhradne od zvierat, ktoré sú vhodné i pre ľudskú stravu. Vďaka svojmu špecifickému zloženiu je krmivo pre psov bosch Adult vhodné pre citlivých psov. Všetky druhy sa môžu dospelým psom podávať taktiež miešané alebo striedavo - obzvlášť chutné a dobre stráviteľné taktiež pre citlivých psov. Organické väzby zinku (cheláty zinku) vedú k lepšiemu využitiu zinku. Vďaka tomu má metabolizmus psa k dispozícii viac zinku. Zinok je taktiež dôležitý pre peknú kožu a lesklú srsť. Vyvážený pomer esenciálnych mastných kyselín sa postará o vitalitu, peknú kožu a lesklú srsť a podporuje taktiež hlavne prirodzenú obranyschopnosť. Vyvážený obsah rôznych rozpustných vláknin (taktiež frukto-oligosacharidov) stimuluje črevnú flóru psa a postará sa o rovnomerné trávenie. Vybrané suroviny, veľmi starostlivo spracované, sa postarajú o veľmi dobrú stráviteľnosť a dobre tvarovanú stolicu. Špeciálny extrakt z mušlí s vysokým obsahom glukosamínu a chondroitínu podporuje štruktúru a funkciu chrupavky, hlavne v oblasti kĺbov. Lecitín a karnitín majú mnoho funkcií. Zlepšujú predovšetkým funkciu látkovej výmeny, a tým i lepšie využitie energie. Pre ochranu životne dôležitých, ale veľmi citlivých vitamínov a esenciálnych mastných kyselín, je pridávaná do krmiva zmes rôznych tokoferolov prírodného pôvodu, ktoré zaručujú nutnú istotu pre vitamíny a mastné kyseliny. S kvalitným bosch krmivom pre psov máte istotu, že Váš pes dostane správnu a kvalitnú stravu – a to za výnimočne dobrú cenu. Ušetrite teraz zakúpením dvoch veľkých balení za výhodnú cenu! Táto ponuka platí len na produkt č. 709576. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Granule bosch

za cenu 56.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce