Dráha Ferplast Flashlight - 2 ks náhradnych svietiacich loptičiek Catit (zelené)

Dráha Ferplast Flashlight - biela / sivá

14.49 €

Obľúbený produkt od top výrobcu ferplast - tento artikel je tu pre vás extra lacno za 14.49 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8010690144436
Do obchodu

Popis

ferplast

Top produkt, od obľúbenej spoločnosti ferplast - tento produkt obchodujeme v neopakovateľnej akcii za 14.49 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Extra dlhá dráha Ferplast Flashlight sa skladá z 9 prvkov, ktoré možno ľahko spojiť vďaka zacvakávaciemu mechanizmu do rôznych variant. Nezáleží na tom, akú variantu zvolíte: Váš ňufáčik bude nadšený tým, že môže loptu prenasledovať, chytať a postrkovať. V okamihu, kedy sa lopta uvedie do pohybu, začne blikať, čo ešte viac podnieti zvedavosť a aktivitu Vašej mačky. Akonáhle sa lopta zastaví, prestane blikať. Alternatívne môžete použiť i tieto zelené lopty Catit Design svietiace lopty. Dráha Ferplast Flashlight podnecuje prirodzený lovecký inštinkt mačky, podporuje pohyb, obratnosť a inteligenciu zvieraťa. Vďaka otvoru širokému 3,5 cm je hračka vhodná i pre veľké mačky so širokými labkami. Protišmykové nôžky zaistia stabilné umiestnenie i na hladkých podlahách. Dráhu možno doplniť o ďalšie zacvakávacie prvky a Flashlight kolotoč. Dráha Ferplast Flashlight v krátkom prehľade: aktívna hračka pre mačky všetkých veľkostí podnecuje aktívny pohyb: vyvinutá špeciálne pre podnietenie loveckého inštinktu podporuje obratnosť a aktivitu: mačka sa snaží loptu pobiehajúcu dokola chytať a postrkovať labkami blikajúca lopta: modrá lopta začne červeno blikať, akonáhle sa uvedie do pohybu, pokiaľ zastaví, automaticky sa svetlo vypne (batérie sú súčasťou balenia) vhodná i pre veľké mačky: vďaka otvoru širokému 3,5 cm je ideálna i pre široké labky zacvakávací mechanizmus: veľmi ľahká výstavba rôzne varianty výstavby: pre väčšiu zábavu možno kombinovať s kolotočom Flashlight a ostatnými dráhami: možno vytvoriť veľkú dráhu vďaka ďalším prvkom a zodpovedajúcemu kolotoču protišmykové nôžky pre lepšiu stabilitu vyrobené v EU farba: dráha: sivá/biela lopta: modrá materiál: umelá hmota rozmer: celkový rozmer (vyobrazený variant): D 85 x Š 40 x V 10 cm maximálna dĺžka: až 215 cm dĺžka zacvakávacích prvkov: zahnuté prvky (6x): 25 cm rovné prvky (1x): 32 cm rovné prvky s funkciou mostíka (2x): 17 cm lopta: Ø 4 cm Upozornenie: Rovnako ako u iných produktov, i pri hre s touto hračkou majte svoje zviera pod neustálym dohľadom. Pravidelne kontrolujte, či výrobok nie je poškodený alebo nechýba niektorá z jeho častí, inak by mohlo dôjsť k zraneniu Vášho zvieraťa. Návod na inštaláciu batérií Súčasťou balenia mnohých prístrojov sú batérie, ktoré sa používajú do diaľkových ovládačov. Batérie alebo akumulátory môžu byť tiež integrálnou súčasťou prístroja. Ako predajca sme v súlade s nariadením v súvislosti s predajom týchto batérií povinní svojich zákazníkov informovať o nasledujúcom: Batérie nesmú byť likvidované spoločne s bežným komunálnym odpadom. Prosíme, odovzdajte použité batérie na zbernom mieste alebo vráťte predajcovi. Použité batérie môžete tiež osobne odovzdať alebo zaslať poštou na nasledujúcu adresu: Rhenus AG Co. KG Zooplus AG Vertriebszentrum Marktal 3 99880 Hörselgau Batérie obsahujúce škodlivé látky sú označené symbolom preškrtnutej popolnice alebo chemickým označením škodlivých ťažkých kovov. Cd značí kadmium, Pb olovo a Hg ortuť.

za cenu 14.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce