Dračí bonsaj - veľkosť M

Dračí bonsaj - veľkosť M

36.99 €

No tak toto je gól: čo nám vyrába AquaDeco - tento artikel sa na vás teší pri likvidácii skladu za neprekonateľných 57.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 20000004
Do obchodu

Popis

AquaDeco

Produkt osvedčený zákazníkmi, s pečaťou kvality AquaDeco - tento hit zaobstaráte po zľave za 57.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Ak hľadáte špeciálnu dekoráciu, ktorá oživí Vaše akvárium a upúta na seba pozornosť, tak je dračí bonsaj tou správnou voľbou. Je to drevená socha, ktorá je vyrobená ručne a vyznačuje sa filigránskym umeleckým dizajnom. Bonsaj vyzerá, akoby rástol vo vetre - napríklad na pobreží. Preto je vhodný na skrášlenie skalnatej krajiny v akváriu. Okrem toho, dekorácia pripomína drakov z čínskych legiend a prenáša tak pôsobivú atmosféru do vášho podmorského sveta. Dračie bonsaje môžete osadiť podľa svojich predstáv buď machom alebo akváriovými rastlinami. Dračí bonsaj - stručný prehľad: Drevená dekorácia do akvárií Filigránske prevedenie: veľmi umelecké na spôsob dračieho bonsaja Prírodné a umelecké: vyzerá akoby rástla vo vetre, ideálne pre skalnaté krajiny, súčasne detailne spracovaná v štýle čínskych drakov. Pre pôsobivú atmosféru: prírodný a nápaditý dizajn dodáva akváriu báječný vzhľad Ručne vyrobené: každá socha je vyrobená s dôrazom na detaily Vhodné na výsadbu: možno osadiť akváriovými rastlinami či machom Celkové rozmery: Veľkosť S: Výška: ca. 15 - 18 cm Dĺžka: ca. 20 - 22 cm Veľkosť M: Výška: ca. 18 - 25 cm Dĺžka: ca. 28 - 30 cm Dostupné v rôznych veľkostiach Upozornenie: Keďže sa jedná o prírodný produkt a každý produkt je originálny, môže dôjsť k ľahkým odchýlkam vo veľkosti, forme a farbe v porovnaní s vyobrazeným produktom.

za cenu 57.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce