Dokas maškrta 1 metrová žuvacia rolka - 3 x 315 g kačacie

Dokas maškrta 1 metrová žuvacia rolka - 315 g kuracie

13.99 €

Nie je prečo váhať, od popredného výrobcu Dokas - tento hit získate s výnimočnou zľavou za 5.29 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4251276203725
Do obchodu

Popis

Dokas

Váš obľúbený tovar, od obľúbenej spoločnosti Dokas - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s unikátnou zľavou za 5.29 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

Konečne je tu varianta XXL, obľúbené mäsom potiahnuté rolky z bravčovej kože! S touto žuvacou rolkou má Váš pes dvojnásobnú radosť, lebo je nielen potiahnutá čistým mäsom, ale taktiež jadro obsahuje kosť z bravčovej kože! Toto prémiové, na vzduchu sušené mäso, je šetrne spracované a stočené. Tým je dosiahnutá tvrdá konzistencia a umožnené dlhé potešenie pri žuvaní. Vynikajúce rolky od Dokas sú určené pre psov, ktorí majú sklony k nadváhe, lebo tento snack je nízkotučný. obsah: 3 x 33 cm dlhé žuvacie rolky (celkom cca. 1 meter!) extrémne nízkotučné: iba 2,9 - 5% tuku čisto prírodný produkt pre extra dlhú žuvaciu zábavu Upozornenie: jednotlivé rolky majú dĺžku cca. 33 cm, čo zodpovedá celkovej dĺžke cca. 1 m.

za cenu 5.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce