Dog Mate fontána

Dog Mate fontána, 6 l - náhradný filter (2 ks)

6.49 €

Najpredávanejšie od známej značky Cat Mate - tento tovar si môžete nechať dodať za skvelú cenu 5.79 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 035368003394
Do obchodu

Popis

Cat Mate

Produkt osvedčený zákazníkmi, od značky Cat Mate - tento hit zoženiete v časovej obmedzenej zľave za 5.79 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Vďaka fontáne Dog Mate sa dvoma úrovňami bude mať Váš maznáčik neustále k dispozícii čerstvú, prefiltrovanú vodu. Bezhlučné čerpadlo neustále pumpuje vodu, ktorá steká dole bez pretekania cez okraj. Vyzýva zviera k pitiu a zaisťuje mu tak dostatočný prísun tekutín. Fontána má objem 6 litrov a je vhodná pre mačky i psov všetkých veľkostí. Ľahko ju zostavíte a vďaka prevádzke na nízkom napätí je naprosto bezpečná. Misky ľahko umyjete v umývačke na riad. Praktický a potrebný doplnok, ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti! Dog Mate fontána, 6 litrov v krátkom prehľade: Fontána pre domácich maznáčikov s dvoma úrovňami Objem 6 litrov, vhodná pre psov a mačky všetkých veľkostí Stále čerstvá, tečúca voda: vďaka filtru a čerpadlu, ktoré neustále pumpuje vodu, vyzýva zviera k pitiu Odporúčané veterinármi: podporuje pravidelný prísun tekutín S vyvýšeným náustkom: vhodné i pre veľkých psov Nestrieka: voda steká cez rampu dole Izolované čerpadlo: bezhlučné Vysoká bezpečnosť: vďaka nízkemu napätiu Objem: 6 l Rozmery: Celkový rozmer: d 38 x š 28 x v 18 cm Dĺžka kábla: 3 m Farba: biela Filter: 1 filtračné teleso je súčasťou balenia, v ponuke sú 2 náhradné filtre Čerpadlo s reguláciou prietoku: Spotreba: 2 Watt Napätie: 12 V / 50 Hz Bezpečnostná trieda: IPX8 Možno umývať v umývačke: všetky časti okrem čerpadla filtra možno umyť v umývačke na riad Materiál: umelá hmota Obsah balenia: 1 fontána, 1 čerpadlo, 1 filter, 1 AC/AC adaptér 3-ročná záruka (12 mesiacov na čerpadlo) Náhradné čerpadlo: Pozor: Súčasťou náhradného čerpadla nie je sieťový adaptér Upozornenie: Pri používaní fontány jedným zvieraťom odporúčame výmenu filtra po mesiaci používania, inak môže dôjsť k upchaniu filtra a poruche čerpadla. Odporúčame každý týždeň tiež meniť stojatú vodu v miske, aby ste predišli tvorbe vodného kameňa. Vhodné je tiež raz za mesiac fontánu odvápniť. upozornenie: Pri používaní fontány viac zvieratami, odporúčame hornú dosku nahradiť filtrom pre predĺženie intervalu výmeny filtra.

za cenu 5.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce