Dog Chow Mature Adult Jahňačie - 14 kg

Dog Chow Mature Adult Jahňačie - 14 kg

52.99 €

Vaše možnosti obohacujúce od spoločnosti Dog Chow - tento produkt posielame za výhodnú cenu 26.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 7613034487759
Do obchodu

Popis

Dog Chow

Akostný od popredného výrobcu Dog Chow - tento produkt obchodujeme za skvelú cenu 26.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Zloženie krmiva Dog Chow Mature Adult Jahňačie odpovedá špeciálnym potrebám dospelých psov od 5 rokov. Vyvážený výživový profil prispieva k dobrej kondícii, vitalite a dobrému zdraviu psa aj vo vyššom veku. Suché krmivo disponuje vyváženým pomerom tukov a bielkovín, čo vedie k optimálnemu prísunu energie a dobrej telesnej kondícii psa. Prírodné prebiotiká obsiahnuté v krmive harmonizujú trávenie a tým zaisťujú optimálne využitie živín a životne dôležitých látok. Granule v dvoch veľkostiach sa dajú ľahko rozžuvať a naviac podporujú dentálnu hygienu. Dog Chow Mature Adult Jahňačie poskytuje Vašemu dospelému psiemu maznáčikovi 100% kompletnú a vyváženú výživu! Dog Chow Mature Adult Jahňačie v krátkom prehľade: Vyvážené kompletné suché krmivo pre dospelých psov Ideálny pomer tukov a bielkovín: pre optimálnu telesnú kondíciu S prírodnými prebiotikami: pre vyvážené trávenie Granule v dvoch veľkostiach: ľahko rozžuvateľné, zlepšujú zdravie zubov S lahodným jahňačím: pre dobrú znášanlivosť krmiva

za cenu 26.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce