Dekorácia - prírodný koreň - small: 4 kusy

Dekorácia - prírodný koreň - small: 4 kusy, 10 - 20 cm, cca. 1 kg

25.99 €

Dnes sme vybrali: od top značky AquaDeco - tento artikel objednávajte v sezónne zľave za 15.49 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: null
Do obchodu

Popis

AquaDeco

Poctivý výrobok, kvalitné značky AquaDeco - tento produkt máte za pár kliknutí v perfektnej akcii za 15.49 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Urobte si radosť.

Viac o produkte nájdete na nasledujúcom videu: S dekoráciou "koreň" vytvoríte vo Vašom akváriu obratom ruky prírodnú oázu vhodnú pre v nej žijúce zvieratá. Set obsahuje väčšie množstvo drievok rôznych veľkostí, ktoré môžu slúžiť ako dekorácia pre sladkovodné akvárium alebo terárium. Nemusí isť nutne o okázalosť: pokiaľ si zakladáte na tom, aby Váš podvodný svet bol čo najviac prirodzený, sú korene a drievka presne to pravé. Prirodzený vzhľad drievok sa perfektne hodí ako dekorácia do každého akvária so sladkou vodou alebo terária a dodá im nenásilnou formou šmrnc. Set koreňov obsahuje 4 kusy dreva, pričom ich veľkosť sa líši balenie od balenia. Tak môžete nájsť správne objekty, nezáleží na tom, či máte malé alebo veľké akvárium, každé drievko isto nájde svoje využitie. Korene sú podľa hmotnosti čiastočne klesajúce a môžete ich ľahko naaranžovat do akvária. Vaša kreativita nebude teda ničím obmedzená. Dôležité je tiež mať na pamäti, že drievka sú mierne sfarbené, čo môže spôsobovať ľahké sfarbenie vody. Pretože každý koreň má vlastný tvar a farebnú štruktúru vznikajú báječné, krásne podvodné scenérie – krásne ako v prírode! Upozornenie: Nakoľko se tu jedná o produkt, u ktorého je každý kus originál, môže ľahko dôjsť k rozdielom vo veľkosti, forme a farbe, ktorého parametre sa môže teda líšiť od vyobrazenia. Dekorácia "kořeň" Set: Set 1 Set 2 Set 3 Počet koreňov 4 4 4 Veľkosť 10- 20 cm 10-40 cm 10-60 cm Hmotnosť cca. 1 kg cca. 2 kg cca. 4,6 kg Prosím dbajte na nasledujúce upozornenie: Dodanie tohto produktu prebieha prostredníctvom DHL a priamo od dodávateľa, odoslanie do 24h teda nie je garantované. Doba dodania je 3 – 5 pracovných dní* Následnú faktúru obdržíte e-mailom alebo v PDF formáte Tovar možno dodávať v Nemecku a do Rakúska Pri udaní adresy dbajte na to, aby bolo zaručené prevzatie zásielky na udanom mieste. Dodanie na depo príslušnej služby u živých organizmov (rastliny, bezstavovce) nie je možné. Možnosť zrušenia zásielky je pri tovare, ktorý je zhotovený na prianie zákazníka alebo pri tovare, ktorý sa rýchlo kazí, nemožné. Mrazené krmivo možno dodávať len po Nemecku *Pokiaľ je dostupné, nasleduje dodanie podľa uvedeného počtu dní. Lehota pre dodanie začína dňom odoslania objednávky, okrem tých, ktoré sú hradené vopred: tu beží lehota až od okamžihu podania príkazu k úhrade. Pokiaľ je posledným dňom lehoty sobota, nedeľa alebo štátny sviatok, tak sa lehota automaticky predlžuje o ďalší pracovný deň.

za cenu 15.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce