Curver zásobník na krmivo pre psov - do 20 kg suchého krmiva

Curver zásobník na krmivo pre psov - do 20 kg suchého krmiva

36.99 €

V zľave je kvalitné značky Curver - tento tovar si môžete zakúpiť za vynikajúcu cenu 36.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 3253923906189
Do obchodu

Popis

Curver

Jedinečná ponuka, populárneho výrobcu Curver - tento artikel objednávajte vo výpredajové akciu za 36.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Zásobník na krmivo z dielne Curver je určený pre tých chovateľov, ktorí majú doma veľkého psa alebo žijú v domácnosti s väčším množstvom psov. Suché krmivo pre psíka môžete uchovávať vo funkčnom, praktickom boxe s pekným dizajnom, bez toho, aby ste museli na chodbe alebo v skrini nechávať stáť nevzhľadné vrecia s krmivom, ktoré navyše zaberajú hromadu miesta. Vďaka gumovému tesneniu nachádzajúcim sa medzi vekom a zásobníkom je predmet vzduchotesný, môžete v ňom teda uchovávať aj sušienky alebo maškrty pre psa. Ich chuť aj vôňa zostanú zachované. Tiež suché krmivo zostane plné živín, čerstvé a chrumkavé. Jednoduchá manipulácia je zaistená výklopným krytom u menších boxov, u veľkých potom separátnymi klapkami na otváranie. Okrem komfortu v podobe zachovania čerstvosti, ktorý zásobník zaisťuje, je možné krmivo aj ľahlo prevážať v prípade, že chcete cestovať alebo isť na dovolenku. Komfortný zásobník na krmivo je dostupný v niekoľkých veľkostiach, pričom u rozmerov 35 a 54 litrov môžete využívať aj dvoch praktických koliesok a zabudovaného madlá, aby ste sa zásobníkom mohli lepšie manipulovať a zaistili mu stabilitu. Ak máte doma viac psov, odporúčame Vám väčší zásobník, pretože v ňom môžete uchovávať viac kilogramov krmiva. Aby sa veko zásobníka nechtiac neotvorilo, je u veľkých variant opatrenébezpečnostnou poistkou. Tak sa Váš miláčik nebude môcť sám obslúžiť a krmivo zostane ukryté. Zásobník na krmivo pre psov Curver - prehľad: Kvalitný zásobník na suché krmivo pre veľkých psov alebo skupinu psov So vzduchotesným gumovým tesnením: chuť aj aróma zostanú zachované Jednoduché podávanie: komfortné viečko alebo klapky S bezpečnostnou poistkou:aby sa Váš pes nemohol obslúžiť sám Praktická lopatka: pre ľahké dávkovanie S kolieskami & zabudovaným držadlom: pre jednoduchú manipuláciu Praktický úchyt: možno so sebou brať aj na dovolenku alebo na cesty Šetrí miesto: kuchyňa alebo komora nebudú preťažené Pekný dizajn Farba: biela s obrázkami psov Materiál: umelá hmota Prosím majte na pamäti, že: rôzne prevedenia disponujú rôznymi vyššie uvedenými prvkami, podľa rozmeru zásobníka. Rozmery sú viditeľné v nižšie uvedenej tabuľke. Tabuľka veľkostí:   Objem Celková veľkosť Vybavenie 6 l / 2,5 kg D 27 x Š 11 x V 28 cm Posuvné veko 10 l  / 4 kg D 19 x Š 29,5 x V 35 cm samostatné zatváracie klapky, úchyt 35 l / 12 kg D 49 x Š 28 x V 42,5 cm samostatné klapky, kolieska & úchyt pre možnosť pohybu, bezpečnostný uzáver, lopatka na dávkovanie krmiva 54 l / 20 kg D 49 x Š 28 x V 60,5 cm samostatné klapky, kolieska & úchyt pre možnosť pohybu, bezpečnostný uzáver, lopatka na dávkovanie krmiva

za cenu 36.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce