Curver Transport Box - D 51 x Š 38 x V 33 cm - biely

Curver Transport Box - D 51 x Š 38 x V 33 cm - čierny

37.99 €

Akostný od popredného výrobcu Curver - tento artikel je tu pre vás výhodne za 37.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 3253920616005
Do obchodu

Popis

Curver

Veľmi obľúbený produkt od obľúbenej značky Curver - tento artikel čaká na vás za bombastickú cenu 37.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Curver Transport Box je prepravka, vďaka ktorej sa stane cestovanie a návšteva veterinára pre Vás a Vaše zviera pohodlnou záležitosťou bez stresu. Veľmi kvalitná prepravka z umelej hmoty je určená pre všetkých milovníkov zvierat, ktorí chcú svojmu miláčikovi poskytnúť najlepší zážitok z cestovania.  Táto ušľachtilá prepravka s ratanovým vzhľadom je vhodná pre mačky, malé psy a iné domáce zvieratá, ako sú králiky alebo morčatá. Prepravka je vhodná pre jazdy autom, ku zverolekárovi alebo na návštevu miest, kde nie je jednoduché opätovné chytenie zvieraťa. Vďaka "Easy Car System" je možné upevnenie prepravky Curver v aute pomocou bezpečnostného pásu, vďaka čomu je Vaše zviera prepravované naozaj bezpečne. Stabilná prepravka je vybavená krytom s dvomi klapkami, vďaka ktorým môžete Vášho miláčika pohodlne a bez stresu vložiť a opäť vybrať. Klapka je vybavená dodatočným uzavierateľným systémom, ktorý znemožňuje únik zvieraťa a zabraňuje neúmyselnému otvoreniu počas turbulentných ciest autom. Veko je vybavené otvormi, ktorými do vnútra preniká veľa svetla a ktorými môže Vaše zviera pozerať von. To poskytuje Vášmu miláčikovi dodatočné upokojenie. Vďaka štrukturovanému veku prepravky je tiež zaručený neustály prísun čerstvého vzduchu.  V prednej časti prepravky sa nachádzajú ďalšie dva otvory, ktorými môže pozerať von a pozorovať okolie. Vďaka tomu si Vaše zviera môže užívať tento spôsob prepravy ešte viac.  V zadnej časti prepravky sa nachádza ďalší otvor, cez ktorý môžete kedykoľvek nadviazať kontakt s Vašim chlpáčikom. Vďaka malej veľkosti otvoru sa do vnútra zmestí ruka, ale mačka alebo malý pes sa von nedostanú. Tento otvor môžete samozrejme využiť na hladkanie a upokojenie Vášho miláčika. To sa hodí napríklad pri návštevách zverolekára, keď sa Vaše zviera cíti nepohodlne. Pri dlhých cestách autom sa dá otvor tiež využiť na podanie maškŕt bez toho, aby ste museli zviera vyberať z prepravky.  Držadlo Vám umožní komfortné prenesenie prepravky auta ku zverolekárovi bez námahy. Curver Transport Box v prehľade:  Prepravka pre mačky, malé psy a iné malé domáce zvieratá Ideálne na cestovanie autom, vlakom a lietadlom S veľkou klapkou: na vloženie a vybratie zvieraťa bez stresu Dodatočná malá klapka: Ideálna na kŕmenie alebo hladkanie počas cestovania autom Bezpečný uzavierateľný systém: vďaka ktorému nehrozí útek Vášho zvieraťa "Easy Car System": pre upevnenie bezpečnostným pásom Otvory vo veku: ktorými sa môže zviera pozerať von a upokojiť sa So štrukturovaným povrchom: vďaka tomu sa k Vášmu miláčikovi dostane vždy dostatok vzduchu Integrované držadlo: umožňuje pohodlné nosenie Ušľachtilý ratanový vzhľad: zaisťuje pohodlnú atmosféru Farba: čierna, biela Materiál: umelá hmota Rozmery: Celkové: D 51 x Š 38 x V 33 cm Vnútro: D 34 x Š 20 x V 30 cm Vchod: D 35 x Š 30 cm Maximálna záťaž: 10 kg  

za cenu 37.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce