Crave Katze Pouch Multipack 4 x 85 g - Paštéta s kuraťom & morkou

Crave Katze Pouch Multipack 4 x 85 g - Paštéta s kuraťom & morkou

3.99 €

Tradičný bestseller, od kvalitného výrobcu Crave - tento produkt kúpite za úžasnú cenu 3.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Kategorie: , , , ,
Značka: 
SKU: 4008429114762
Do obchodu

Popis

Crave

Trhom osvedčený produkt, od producenta Crave - tento hit môžete získať za perfektnú cenu 3.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

S krmivom Crave Multipack bude miska Vašeho mačacieho maznáčika vždy plná. Šťavnaté krmivo pre mačky je dostupné v dvoch lahodných variantoch, ktoré obsahujú veľké množstvo bielkovín. Krmivo neobsahuje obilniny a je preto vhodné aj pre mačky trpiace na alergie a intolerancie. Receptúra vlhkého krmiva je inšpirovaná prirodzenými stravovacími návykmi mačiek a zaisťuje druhovo zodpovedajúcu výživu Vašeho miláčika. Obsahuje minimálne 65% živočíšnych surovín a má vysoký podiel bielkovín, čo prispieva na udržanie svalovej hmoty. Krmivo pre mačky Crave je úplne bez umelých farbív, konzervačných látok, kukurice, pšenice, sóje a mliečnych produktov. Crave Katze Pouch Multipack 4 x 85 g v krátkom prehľade:   Kvalitné šťavnaté krmivo pre dospelé mačky Receptúra bohatá na bielkoviny: optimálny výživový profil pre vyváženú, druhovo zodpovedajúcu výživu, prispieva na udržanie svalovej hmoty 65% živočíšnych surovín: orientuje sa na prirodzenú výživu mačiek Bez obilnín: ľahko stráviteľné pre zvieratá trpiace na alergie a intolerancie Bez umelých farbív a konzervačných látok Bez kukurice, pšenice, sóje a mliečnych produktov Praktické 85 g kapsičky

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce